83-letnia Helena Norowicz gwiazdą filmu CZŁOWIEK Z MAGICZNYM PUDEŁKIEM

W wieku 83 lat stanowi prawdziwe odkrycie i zjawisko polskiego show-biznesu. Aktorka i modelka Helena Norowicz, o której mowa, jest jedną z gwiazd nowego filmu Bodo Koxa – „Człowiek z magicznym pudełkiem”.

 

Foto Bartosz Mrozowski

Miłość w nieco magicznych okolicznościach

Dotknięty zanikiem pamięci bohater (Piotr Polak) przeprowadza się i rozpoczyna pracę w potężnej korporacji, poznaje tam atrakcyjną Gorię (Olga Bołądź), którą jest totalnie oczarowany. Kiedy dziewczyna ulega jego zalotom, a romans nabiera rumieńców, chłopak dokonuje niebywałego odkrycia. W swoim mieszkaniu znajduje stare radio, które nadaje audycje z lat 50. Okazuje się, że umożlwia ono także teleportację. Podczas jednej podróży, bohater „utyka” w 1952 roku a Goria zaniepokojona jego nieobecnością podejmuję się misji sprowadzenia go z powrotem.

Aktorka teatralna i kinowa

Rola Heleny w filmie „Człowiek z magicznym pudełkiem”, który znalazł się w prestiżowym gronie produkcji nominowanych do Złotych Lwów 42. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, to dość duże zaskoczenie, biorąc pod uwagę to, że do tej pory częściej mogliśmy oglądać ją w teatrze, jednak i z tą kreacją poradziła sobie znakomicie. Potwierdzają to słowa Bodo Koxa, który „zakochał się w jej twarzy. Wyraża tak wiele i tak pięknie”.
O współpracy z wielką damą kina opowiedziały nam również inne gwiazdy produkcji – Olga Bołądź i Piotr Polak. Oboje są zachwyceni wspólnym udziałem w projekcie. Olga Bołądź mówiła, że Helena to „piękna i niezwykle naturalna kobieta, mająca taką postawę życiową i energię, że po prostu chce się obok niej przebywać.” Z kolei Piotr Polak określa ją jako „szalenie silną postać i osobowość. Helena wypełnia sobą całą przestrzeń.”

Aktorkę w kinie wcześniej mogliśmy zobaczyć w takich produkcjach jak m.in.: „Dekalog V” Krzysztofa Kieślowskiego czy „Matka Teresa od kotów” Pawła Sali. Aktorka zagrała także epizodyczne role w serialach „Na dobre i na złe”, „Na Wspólnej” i „Barwy szczęścia”.
Obecnie gra w głośnym spektaklu „Dogville”.

Telemagazyn.pl pisze, że to „szalenie urocza i zabawna historia miłosna”.

O tym, czy was również urzeknie, musicie przekonać się sami, oglądając film Bodo Koxa, który jest w kinach od 20 października.

 

Portal używa plików cookies, korzystanie z portalu oznacza ich akceptację, więcej informacji na stronie "Polityka Cookies"

Korzystanie z portalu oznacza automatyczną akceptację postanowień zawartych w "Regulaminie Serwisu" i "Polityce Prywatności"

Przeczytaj inne:
Błękitnokrwiści. Melissa De La Cruz

Melissa De La Cruz Błekitnokrwiści Blue Bloods ISBN: 978-83-60010-95-2 Tłumaczenie: Małgorzata Kaczarowska Stron.: ok. 350 Cena: ok. 34,90 Jeszcze nigdy...

Zamknij