Celebrowanie kultury Francji, czyli gala „French Touch” w Teatrze Wielkim

Celebrowanie kultury Francji, czyli gala "French Touch" w Teatrze Wielkim

Celebrowanie kultury Francji, czyli gala „French Touch” w Teatrze Wielkim

7 października 2016 w warszawie, w Teatrze Wielkim, odbyła się gala „French Touch”, zwieńczająca coroczną inicjatywę, mającą na celu przybliżenie i celebrowanie kultury Francji w Polsce.

Jednym z partnerów tej akcji była marka René Furterer, ekspert w naturalnej pielęgnacji włosów, z sukcesem łącząca osiągnięcia nauki z naturalnymi wyciągami roślinnymi.
Niezwykły wieczór przybliżył zaproszonym gościom różne oblicza Francji – zaczynając od muzyki, designu, filmu, przez pokazanie francuskiego stylu życia, którego nieodłączną częścią jest moda.

Uwagę widzów przykuł pokaz francuskiego projektanta, Jeana- Charlsa Castelbajaka, którego ekscentryczne stroje, czerpiące z popkultury kochają gwiazdy, takie jak Farah Fawcette oraz Lady Gaga. Zaproszeni goście mogli na żywo podziwiać, miedzy m.in. kurteczkę Teddy Bear z miękkich pluszaków.

Marka René Furterer, zadbała o stworzenie fryzur dopełniających całości look’u modelek na wybiegu, ale także gwiazd biorących udział w wieczorze.

Kreację fryzur nadzorował stylista Mariusz Szymojko, z salonu Szymojko & Dziewoński, będącego ambasadorem marki René Furterer w Polsce. Wszystkie looki były inspirowane propozycjami z kolekcji STUDIO René Furterer, na sezon jesień- zima 2016/2017. Popularne w tym sezonie delikatne fale, mocne loki bardziej ujarzmione lub luźno skręcone idealnie wpasowały się w klimat paryskiego szyku.

Podczas tegorocznej gali, wszyscy goście mogli przenieść się na jeden wieczór do Francji. Dla wszystkich, którzy nie mogli w niej uczestniczyć, będą mogli obejrzeć retransmisję, 4 listopada w TVP2 o godzinie 22:30.

vdcvv

gfgg

vvvv

dd

 

Portal używa plików cookies, korzystanie z portalu oznacza ich akceptację, więcej informacji na stronie "Polityka Cookies"

Korzystanie z portalu oznacza automatyczną akceptację postanowień zawartych w "Regulaminie Serwisu" i "Polityce Prywatności"

Przeczytaj inne:
Umów się ze mną. Take me out: W programie pojawi się Gwiazda!

Umów się ze mną. Take me out: W najbliższym odcinku randkowego show pojawi się nowa uczestniczka – Gwiazda. Zaintryguje Piotra...

Zamknij