C’est la vie – Wieczór z przebojami Andrzeja Zauchy w Harendzie

C’est la vie – Wieczór z przebojami Andrzeja Zauchy w Harendzie

Klub Harenda przy Krakowskim Przedmieściu 4/6 po raz trzeci zaprasza na wyjątkowy koncert z największymi przebojami Andrzeja Zauchy, który odbędzie się w 10.11.2017 r., o godz. 20.00.

Andrzej Zaucha to polski wokalista rhythm-and-bluesowy i jazzowo-popowy, saksofonista altowy i perkusista, a także aktor oraz artysta kabaretowy. Jego najpopularniejsze piosenki to: „Byłaś serca biciem”, „C’est la vie – Paryż z pocztówki” czy „Siódmy rok”.

Artysta wpółpracował z wieloma muzykami jazzowymi, m.in. z Jarosławem Śmietaną, Michałem Urbaniakiem i Janem Wróblewskim, a także z zespołami jazzu tradycyjnego Beale Street Band i Playing Family jako wokalista oraz Old Metropolitan Band jako perkusista.

Koncert odbywa się pod patronatem medialnym http://www.radiowawa.pl/

 

Portal używa plików cookies, korzystanie z portalu oznacza ich akceptację, więcej informacji na stronie "Polityka Cookies"

Korzystanie z portalu oznacza automatyczną akceptację postanowień zawartych w "Regulaminie Serwisu" i "Polityce Prywatności"

Przeczytaj inne:
Zimowe buty, czyli jak połączyć modę z wygodą

Zimą często dopadają nas różne choroby i przeziębienia. Jeśli nie chcemy zbyt dużo czasu spędzić w łóżku, popijając lekarstwa i...

Zamknij