C’est la vie – Wieczór z przebojami Andrzeja Zauchy w Harendzie

C’est la vie – Wieczór z przebojami Andrzeja Zauchy w Harendzie

Klub Harenda przy Krakowskim Przedmieściu 4/6 po raz trzeci zaprasza na wyjątkowy koncert z największymi przebojami Andrzeja Zauchy, który odbędzie się w 10.11.2017 r., o godz. 20.00.

Andrzej Zaucha to polski wokalista rhythm-and-bluesowy i jazzowo-popowy, saksofonista altowy i perkusista, a także aktor oraz artysta kabaretowy. Jego najpopularniejsze piosenki to: „Byłaś serca biciem”, „C’est la vie – Paryż z pocztówki” czy „Siódmy rok”.

Artysta wpółpracował z wieloma muzykami jazzowymi, m.in. z Jarosławem Śmietaną, Michałem Urbaniakiem i Janem Wróblewskim, a także z zespołami jazzu tradycyjnego Beale Street Band i Playing Family jako wokalista oraz Old Metropolitan Band jako perkusista.

Koncert odbywa się pod patronatem medialnym http://www.radiowawa.pl/

 

Copyright © 2016 Wszelkie prawa zastrzeżone. Portal należy do grupy Obcasy.pl i używa cookies, korzystanie z portalu oznacza ich akceptację, więcej informacji na stronie "Polityka Cookies"
Przeczytaj inne:
Jak używać zmywarki, by naczynia były idealnie czyste?

Jak załadować zmywarkę? Chociaż włożenie naczyń do zmywarki naprawdę nie jest niczym trudnym, to jednak zrobienie tego w prawidłowy sposób...

Zamknij