Closterkeller na koncercie Pepsi Rocks

W najbliższy wtorek, 11 maja, o godzinie 21.30 w klubie na Złotej będzie można posłuchać „klimatycznych” rockowych brzmień
w wykonaniu kultowej grupy Costerkeller.
Różnorodność stylistyczna utworów połączona z perfekcją wykonania i mistyczną atmosferą – to cechy charakterystyczne dla koncertów formacji Closterkeller. O tym jak na żywo brzmi głos charyzmatycznej wokalistki Anji Orthodox będzie można przekonać się we wtorek 11 maja o godzinie 21.30 w klubie Hard Rock Cafe.

Na kolejnej imprezie z cyklu Pepsi Rocks zespół zagra zarówno starsze, doskonale znane swoim fanom kompozycje, jak i utwory z najnowszej, wydanej pod koniec 2009 roku płyty.

Podczas cotygodniowych wtorkowych koncertów Pepsi i Hard Rock Cafe wspólnie orzeźwiają polską scenę muzyczną. Tym razem w ramach projektu zaprezentowany zostanie nieco trudniejszy i bardziej ambitny nurt polskiego rocka.

Copyright © 2016 Wszelkie prawa zastrzeżone. Portal należy do grupy Obcasy.pl i używa cookies, korzystanie z portalu oznacza ich akceptację, więcej informacji na stronie "Polityka Cookies"
Przeczytaj inne:
Powiększenie ust!

Osobom, które dostrzegają problem zbyt małych ust, chciałyby zmienić ich kształt bądź nadać im sprężystości poleca się zabiegi powiększania ust....

Zamknij