Closterkeller na koncercie Pepsi Rocks

W najbliższy wtorek, 11 maja, o godzinie 21.30 w klubie na Złotej będzie można posłuchać „klimatycznych” rockowych brzmień
w wykonaniu kultowej grupy Costerkeller.
Różnorodność stylistyczna utworów połączona z perfekcją wykonania i mistyczną atmosferą – to cechy charakterystyczne dla koncertów formacji Closterkeller. O tym jak na żywo brzmi głos charyzmatycznej wokalistki Anji Orthodox będzie można przekonać się we wtorek 11 maja o godzinie 21.30 w klubie Hard Rock Cafe.

Na kolejnej imprezie z cyklu Pepsi Rocks zespół zagra zarówno starsze, doskonale znane swoim fanom kompozycje, jak i utwory z najnowszej, wydanej pod koniec 2009 roku płyty.

Podczas cotygodniowych wtorkowych koncertów Pepsi i Hard Rock Cafe wspólnie orzeźwiają polską scenę muzyczną. Tym razem w ramach projektu zaprezentowany zostanie nieco trudniejszy i bardziej ambitny nurt polskiego rocka.

Portal używa plików cookies, korzystanie z portalu oznacza ich akceptację, więcej informacji na stronie "Polityka Cookies"

Korzystanie z portalu oznacza automatyczną akceptację postanowień zawartych w "Regulaminie Serwisu" i "Polityce Prywatności"

Przeczytaj inne:
Wyspa Korfu w pigułce, czyli 5 miejsc, które trzeba tam zobaczyć

Nie od dziś wiadomo, że Grecja ma wiele do zaoferowania turystom (nawet tym najbardziej wymagającym) i chcącym poznać interesujące miejsca....

Zamknij