Czas nadziei .Jolanta Wachowicz-Makowska

Tytuł: Czas nadziei
Autor: Jolanta Wachowicz-Makowska

Wydawca: wydawnictwo Bernardinum
Dane techniczne: 248 s, format: 125×195 mm, oprawa miękka
ISBN: 978-83-7380-769-3
Cena detaliczna: 22,00 zł.
Dostępna: w dobrych księgarniach, Epikach oraz na www.bernardinum.com.pl

Informacja o książce:
Zainspirowana faktami (m.in. główna bohaterka żyła naprawdę) wciągająca i sprawnie napisana powieść obyczajowa, której bohaterką jest lekarka-pediatra z jednej z warszawskich przychodni.
Jej życie upłynęło na samotnym opiekowaniu się chorą matką i pracy zawodowej. Nie spełniło się jej pragnienie założenia własnej rodziny. Wszystko nieoczekiwanie się jednak zmienia w chwili, gdy dowiedziawszy się o nieuleczalnej chorobie, pani doktor decyduje się na spełnienie największego
(i ostatniego) marzenia; jedzie na wycieczkę do Rzymu…
Ta decyzja nieoczekiwanie nadaje reszcie jej życia pełnię, sens i spełnienie.

Informacja o autorze:
Jolanta Wachowicz – Makowska
Autorka kilkunastu książek z dziedziny psychologii i pedagogiki, beletrystyki dziecięcej oraz serii książek wspomnieniowych Chochlą i mieczem, Świat zapamiętany, Panienka w PRL-u oraz Schola amabilis (historia szkoły Sióstr Nazaretanek w latach powojennych).
Jest ulubioną pisarką czytelniczek,,Listu do Pani”, gdzie systematycznie publikowane są jej felietony, artykuły oraz fragmenty jej książek.
Mieszka w Konstancinie pod Warszawą. Pracuje jako redaktor działu
w czasopiśmie ,,Problemy Opiekuńczo-Wychowawcze”.

Copyright © 2016 Wszelkie prawa zastrzeżone. Portal należy do grupy Obcasy.pl i używa cookies, korzystanie z portalu oznacza ich akceptację, więcej informacji na stronie "Polityka Cookies"
Przeczytaj inne:
„Warszawa wita Święta”

„Warszawa wita Święta” to wydarzenie przepełnione niepowtarzalną, magiczną atmosferą Świąt Bożego Narodzenia. Wydarzenie odbędzie się 9 grudnia 2017 r. w...

Zamknij