Dawid Woliński podbił serca dzieci

Dawid Woliński podbił serca dzieci

Dawid Woliński podbił serca dzieci

Na Świątecznym Drugim Śniadaniu Przyjaciół kampanii Jem Drugie Śniadanie pojawił się gość honorowy -Dawid Woliński, który wyraził swoje poparcie dla akcji projektując specjalne koszulki z pomarańczową łapą i hasłem #jemdrugiesniadanie. Projektant z miejsca stał się ulubieńcem małych dam, biorących udział w wydarzeniu.

W warszawskiej restauracji Aioli spotkali się ambasadorzy i partnerzy kampanii Jem Drugie Śniadanie, w ramach której prowadzony jest projekt STOP NIEDOŻYWIENIU. W śniadaniu wzięły udział również dzieci, dla których przygotowano kreatywny konkurs. Z drobną pomocą Doroty Choteckiej, Anny Wyszkoni, Dariusza Kordka, Michała Będźmirowskiego oraz Dawida Wolińskiego, przygotowały kolorowe kanapki, które oceniała Samar Khanafer znana z 3 edycji programu MasterChef.

Nagrody w postaci koszulek kampanii Jem Drugie Śniadanie, wręczył zachwyconym dzieciom projektant. Woliński zaprosił swoje „najlepsze modelki” i chętnie pozował z nimi na ściance.

Dawid Woliński podbił serca dzieci

Dawid Woliński podbił serca dzieci

Punktem kulminacyjnym śniadania było symboliczne przekazanie puli limitowanej ilości koszulek Jem Drugie Śniadanie zaprojektowanych przez Wolińskiego na rzecz Polskiej Akcji Humanitarnej. Dochody z uzyskane ze sprzedaży koszulek przekazane zostaną na Program Dożywiania Pajacyk.

Portal używa plików cookies, korzystanie z portalu oznacza ich akceptację, więcej informacji na stronie "Polityka Cookies"

Korzystanie z portalu oznacza automatyczną akceptację postanowień zawartych w "Regulaminie Serwisu" i "Polityce Prywatności"

Przeczytaj inne:
Zęby na kredyt coraz częściej

Coraz więcej gabinetów w Polsce umożliwia swoim pacjentom leczenie zębów na kredyt. Umowa z bankiem zapewnia gabinetowi płynność, a pacjentowi...

Zamknij