Electrolux Summer Patrol

Electrolux Summer Patrol

Na dobre rozpoczął się sezon błogiego, wakacyjnego lenistwa. Jak co roku Polacy tłumnie odwiedzają nadmorskie campingi oraz mazurskie przystanie. Słońce, wodne kąpiele i niczym niezmącony relaks. Tak powinny mijać beztroskie dni.

Jednak wakacje pod żaglami, w przyczepie lub pod namiotem wiążą się często z chwilą, gdy zaczyna nam brakować czystych ubrań. Wówczas musimy wygospodarować dzień na…. czasochłonne pranie. Dlatego od 1 lipca, już po raz drugi, wyruszył w trasę Electrolux Summer Patrol. To pomoc, jaką producent pralek i suszarek oferuje wakacyjnym wczasowiczom. W tegorocznej edycji Electrolux Summer Patrol odwiedza równolegle aż dwa najchętniej uczęszczane na wakacyjnej mapie Polski regiony. Z możliwości odświeżenia rzeczy mogą skorzystać, podobnie jak w czasie zeszłorocznych wakacji, osoby spędzające letnie dni na Półwyspie Helskim. Nowością tegorocznej edycji jest udostępnienie mobilnej pralni także wszystkim amatorom mazurskiego żeglowania.

Electrolux Summer Patrol

Electrolux Summer Patrol

Głównymi bohaterami akcji są topowe modele pralek i suszarek. Każdej osobie, która skorzysta z dostępnych za darmo usług prania i suszenia ubrań towarzyszy promotor. To on pokazuje uczestnikowi jak łatwa jest obsługa naszych urządzeń i jakie są efekty korzystania z nich.
Zarówno na Półwyspie Helskim, jak i na Mazurach akcja będzie trwała do końca sierpnia.

 

Portal używa plików cookies, korzystanie z portalu oznacza ich akceptację, więcej informacji na stronie "Polityka Cookies"

Korzystanie z portalu oznacza automatyczną akceptację postanowień zawartych w "Regulaminie Serwisu" i "Polityce Prywatności"

Przeczytaj inne:
DominikJasioski – LOOK AT ME. Człowiek nieidealny

LOOK AT ME Jasioskiego to cykl portretów malarskich wykonanych techniką olejną oraz cykl rysunków, dla których inspiracją był człowiek i...

Zamknij