Film „Made in Italy” już w kinach!

Film „Made in Italy” reżysera Luciano Ligabue już w kinach!

W przeszły piątek odbyła się premiera włoskiego filmu w reżyserii muzyka rockowego Luciano Ligabue. Główny bohater filmu w jedną chwilę decyduje zmienić swoje życie i pokonać problemy życiowe. Na ekranie możemy zobaczyć Kasię Smutniak i Stafano Accorsi.

– Film odzwierciedla lęki, niepewności i trudności z jakimi boryka się nasz kraj. Ale też potrzebę znalezienia własnej drogi i siły, by wstać i zacząć od nowa. Jest to film, który pozostawia widzowi ważną wiadomość: mimo trudności nigdy nie możesz się poddać i przestać ścigać swoje szczęście. – Sabrina Pusterla, Cinematik.it.

Film „Made in Italy” już w kinach!

„Made in Italy” to brawurowe wyznanie miłości do własnego kraju. Film opowiada o Riko, zwykłym, uczciwym obywatelu, który stara się pokonać problemy w pracy i życiu prywatnym. Codzienność przytłacza, ale bohater filmu robi wszystko, żeby stać się panem własnego losu. Próbuje ratować małżeństwo, znaleźć prawdziwych przyjaciół, nie chce sprzedać domu… Życie to gra, warto zrobić wszystko, żeby ją wygrać.

Luciano Ligabue

Wydał dwadzieścia płyt, pięć książek, nakręcił trzy filmy, a także dał ponad siedemset koncertów w klubach, na stadionach i w amfiteatrach. Jest muzykiem, pisarzem, reżyserem i ojcem dwojga dzieci. Przez ostatnie ćwierćwiecze stał się uosobieniem tego, co dobre i autentyczne we włoskim rocku. Urodził się w Correggio w 1960 roku.

Portal używa plików cookies, korzystanie z portalu oznacza ich akceptację, więcej informacji na stronie "Polityka Cookies"

Korzystanie z portalu oznacza automatyczną akceptację postanowień zawartych w "Regulaminie Serwisu" i "Polityce Prywatności"

Przeczytaj inne:
Listopad miesiącem nowych marek w Placu Unii!

Najnowsze centrum handlowe Plac Unii Citty Shopping w Warszawie warto odwiedzić nie tylko ze względu na ciekawą architekturę i dogodną...

Zamknij