FOREVER 21 NARESZCIE W WARSZAWIE

FOREVER 21 NARESZCIE W WARSZAWIE

FOREVER 21 NARESZCIE W WARSZAWIE

Marka Forever 21 powstała w 1984 roku w Los Angeles w Kalifornii. Jej unikalny charakter opiera się o stale uzupełniany nowymi wzorami asortyment, który odpowiada na najnowsze trendy ze światowych wybiegów. Bogata oferta Forever 21 to gorące must-have, topowe modele i najpopularniejsze akcesoria dla klientów w każdym wieku.

Jak bardzo pożądana w Polsce była marka Forever 21 widać było podczas poprzednich otwarć sklepów w łódzkiej Manufakturze i poznańskiej galerii handlowej Posnania. W obu lokalizacjach na wejście do środka salonu oczekiwał pełen entuzjazmu tłum.

Marka Forever 21, która podczas dziewiątej edycji gali EuropaProperty CEE Retail Real Estate Awards Gala & Forum została zdobywcą nagrody w kategorii „Newcomer” (debiut roku), stawia sobie za cel zaspokojenie potrzeb klientów oferując najnowsze modowe trendy w przystępnych cenach. Wszyscy, którzy lubią zabawę stylami, cenią jakość i możliwość ciągłego uzupełniania garderoby o stroje z najnowszych kolekcji, już wkrótce będą mogli doświadczyć koncepcji fast-fashion w wykonaniu Forever 21 w Warszawie.

W nowym sklepie marki, który w Złotych Tarasach zajmie powierzchnię 1000 m2, znajdzie się ogromny wybór produktów dla kobiet i mężczyzn oraz szeroka gama modnych akcesoriów.

Wielkie otwarcie salonu w Warszawie odbędzie się wiosną. Dla klientów, którzy z niecierpliwością czekają na ten dzień i przyłączą się do świętowania od samego rana, marka przygotowała niespodzianki i atrakcje. Już wkrótce Forever 21 ogłosi dokładną datę otwarcia sklepu.

Portal używa plików cookies, korzystanie z portalu oznacza ich akceptację, więcej informacji na stronie "Polityka Cookies"

Korzystanie z portalu oznacza automatyczną akceptację postanowień zawartych w "Regulaminie Serwisu" i "Polityce Prywatności"

Przeczytaj inne:
SWAROVSKI ŚWIETUJE PREMIERĘ NOWEJ KOLEKCJI WE WŁOSKIEJ STOLICY MODY

Gospodarzem wieczoru był Robert Buchbauer, (piąta generacja rodziny Swarovskich, członek Swarovski Executive Board i CEO Consumer Goods Business). Impreza była...

Zamknij