Kamilla Baar – Kochańska: „Mam duszę hipiski”

 

Kamilla Baar - Kochańska: "Mam duszę hipiski"

Kamilla Baar – Kochańska: „Mam duszę hipiski”

Charyzmatyczna aktorka. Gdziekolwiek się pojawi, wzbudza zachwyt. Kamilla Baar – Kochańska uchodzi za ikonę stylu i jedną z najlepiej ubranych gwiazd polskiego show-biznesu.
Nie wyceniam siebie na bazie uznania dla mojego stylu ubierania się. Choć oczywiście każda pochwała sprawia mi radość. Kocham życie. Jestem optymistką. I manifestuję to również swoim wyglądem. Ubieram się tak, jak czuję. To się podoba. I to jest super – powiedziała aktorka, którą już w najbliższy wtorek, o godzinie 21:35, będziemy mogli zobaczyć jako Monikę, szefową agencji niań, w serialu „Niania w wielkim mieście”.

Kamilla Baar – Kochańska opowiedziała także, czy moda jest dla niej zabawą i czy podchodzi do niej bardzo serio.

To nie jest ani zabawa, ani coś bardzo serio. To naturalna część mojego życia. Codzienność – wyznała aktorka.
Na koniec gwiazda zdradziła, w jakich strojach czuje się najlepiej poza czerwonym dywanem.

Nie jestem typem kobiety, która ze śmieciami wychodzi z mascarą na rzęsach. Uwielbiam siebie bez makijażu, na kompletnym luzie. A ponieważ mam hipisowską duszę, czasem wystarczają mi tylko kwiatki we włosach. I wtedy jestem najbardziej happy – z uśmiechem podsumowała temat swoich stylizacji Kamilla Baar – Kochańska.

W jakich stylizacjach zaprezentuje się Kamilla Baar – Kochańska w serialu? Przekonamy się w każdy wtorek, o godzinie 21:35 w Polsacie.

Copyright © 2016 Wszelkie prawa zastrzeżone. Portal należy do grupy Obcasy.pl i używa cookies, korzystanie z portalu oznacza ich akceptację, więcej informacji na stronie "Polityka Cookies"
Przeczytaj inne:
Powrót. Izabela Sowa

Dorotka rozczarowała wszystkich – zamiast skończyć ASP, zajęła się robieniem tatuaży, zamiast realizować gotowy scenariusz, zdecydowała się napisać swój własny...

Zamknij