Katarzyna Skrzynecka w programie „SuperPies”

azorres.pl. Foto. Instagram

Czwarty odcinek programu „SuperPies” opanują setery szkockie,  które, razem ze swoją opiekunką Ewą, prowadzą bardzo aktywny tryb życia. Bohaterem odcinka jest młody pies Drej, adoptowany przez Ewę kilka miesięcy temu. Pomimo tego, że jest ona bardzo odpowiedzialną i świadomą opiekunką, nie może poradzić sobie z nieposłuszeństwem czworonoga. W najbliższym odcinku Aneta Awtoniuk pomoże Ewie dobrać metody pracy, które pomogą zdyscyplinować niesfornego psa.

W tę sobotę widzowie programu spotkają także aktorkę, piosenkarkę, jurorkę w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, Katarzynę Skrzynecką, która jest miłośniczką Cocker Spanieli. Piesek aktorki, Lovi, boi się zostawać sam i załatwia się w domu podczas nieobecności opiekunów. Katarzyna Skrzynecka, z pomocą behawiorystki, spróbuje pomóc psu pokonać strach.

Czy uda się opanować nieposłuszeństwo Dreja? Co zrobić, aby pies bez strachu zostawał sam w domu? O tym w programie „SuperPies” w sobotę, 24 marca o godzinie 17:45 na antenie Telewizji Polsat.

„SuperPies” emitowany jest na antenie Telewizji Polsat, w soboty  o godzinie 17:45. Powtórki można obejrzeć w piątki o godzinie 9:30 oraz w każdej chwili w internecie na ipla.tv.

Portal używa plików cookies, korzystanie z portalu oznacza ich akceptację, więcej informacji na stronie "Polityka Cookies"

Korzystanie z portalu oznacza automatyczną akceptację postanowień zawartych w "Regulaminie Serwisu" i "Polityce Prywatności"

Przeczytaj inne:
Największe gwiazdy filmowe zdradzają swoje sekrety Andrzejowi Sołtysikowi

„Oblicza kina” to szczere rozmowy z ludźmi, dla których aktorstwo to pasja, powołanie i sposób na życie. Z Andrzejem Sołtysikiem...

Zamknij