Kulinarne perypetie Rafała Cieszyńskiego w „Polskim turnieju wypieków” na TLC

Już 4 września widzów TLC czeka nie lada niespodzianka.
W premierowym odcinku „Polskiego turnieju wypieków” będziemy świadkami starcia gwiazd. Wystąpią w nim znane postaci sportu i telewizji. Obok Moniki Mrozowskiej, Moniki Pyrek i Mariusza Pudzianowskiego zobaczymy polskiego aktora filmowego, teatralnego i telewizyjnego – Rafała Cieszyńskiego.

 

Rafał ogromną wagę przy przygotowywaniu posiłków zwraca na ich wartości odżywcze. Lubi zdrowe jedzenie, więc nawet w programie decydował się na słodzenie dżemu syropem z winogron, a przygotowując omlety zrezygnował z dodania do nich mąki. W turnieju aktor nie tylko zaprezentuje swoje umiejętności związane z wypiekami, ale także dowiemy się, jaki jest jego kulinarny sposóbna kobiety. Rafał zrobi śniadanie, które wsparło jego starania o rękę małżonki. Co będzie wchodziło w skład tego wyjątkowego posiłku? Jak aktor wypadnie w walce z dwiema Monikami i Mariuszem? Czy gotowanie okaże się jego mocną stroną?

Turniejowe pojedynki goście specjalni rozpoczną od królewskiego śniadania. Następnym wyzwaniem będzie upieczenie murzynka. Ten, kto okaże się najsłabszy w dwóch pierwszych konkurencjach, nie będzie miał już okazji pochwalić się przepisem na rodzinne ciasto. Czy poznamy zatem rodzinny słodki przysmak Rafała Cieszyńskiego?
W programie nie zabraknie sportowej rywalizacji, ale przede wszystkim pojawią się robiące wrażenie wypieki, oceniane przez profesjonalnych jurorów – Bożenę Sikoń i Tomasza Dekera. Nad całością czuwać będą Katarzyna Skrzynecka i Piotr Gąsowski, pełniący rolę gospodarzy turnieju.
„Polski turniej wypieków” na TLC to program kulinarny, którego formuła opiera się na konkursie między uczestnikami. Zawodnicy z całej Polski, wybrani podczas castingów, rywalizują ze sobą, przygotowując w każdym z odcinków pyszne wypieki. Drugi sezon składać się będzie z siedmiu 60-minutowych odcinków. Program to nie tylko świetna rozrywka, ale także kopalnia pomysłów i inspiracji dla amatorów słodkości. Premierowa seria była emitowana w październiku 2012 r. i została uznana za jedną z najbardziej udanych produkcji lokalnych Discovery Networks CEEMEA w ubiegłym roku. Show okazało się wielkim sukcesem – premierowe odcinki przyciągnęły
przed telewizory w sumie ponad 2 mln widzów.
Program oparty jest na oryginalnym formacie „The Great British Bake Off”, który był emitowany na antenie BBC2 i stał się hitem w Wielkiej Brytanii, gdzie znacznie przyczynił się do rozpowszechnienia mody na gotowanie wśród Anglików. Format jest na licencji BBC Worldwide. Drugi sezon „Polskiego turnieju wypieków” został wyprodukowany dla Discovery Networks CEEMEA przez Endemol.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Portal używa plików cookies, korzystanie z portalu oznacza ich akceptację, więcej informacji na stronie "Polityka Cookies"

Korzystanie z portalu oznacza automatyczną akceptację postanowień zawartych w "Regulaminie Serwisu" i "Polityce Prywatności"

Przeczytaj inne:
KOBIETY MOCY. Katarzyna Majak

KOBIETY MOCY Katarzyna Majak Galeria EGO, Ul. Wyspiańskiego 41/3, 60-751 Poznań Wernisaż: 21.03.2014 godz. 19:00 Wystawa: 22.03.2014- 30.04.2014 Spotkanie autorskie:...

Zamknij