Łąki Łan, Brodacze live act w Krakowie

unnamed-1

10 grudnia 2016 w krakowskim Klubie Kwadrat (ul. Skarżyńskiego 1) odbędzie się koncert zespołu Łąki Łan! Impreza rozpocznie się o godzinie 19.00.

„Zapraszamy na podróż w krainę ambitnej elektroniki miksowanej z pięknem brzmienia żywych instrumentów. Biodra i gira same się gibią, a o dobry vibe dbają poznańscy elektro-brodacze, co to grają#beardoelectro” – takimi słowami reklamują się muzycy.

Jest to zarazem side project zespołu SIELSKA.

SKŁAD ZESPOŁU:

Kuba Kałamaja – bity, synty, gitary, wokale,
Wojciech Kucharski – gitary, wokale, flety, sample, dubmaster
Kamil Neumann – realizator

Łąki Łan to zespół, który zrodził się na Jam Sessions w warszawskich klubach. Granie na żywo mają we krwi. Proces tworzenia zawsze zaczyna się na scenie a studio jest jego dopełnieniem.

Słyną z niesamowicie energetycznych koncertów. Wypracowali sobie swoje niepowtarzalne, słowiańsko – międzygalaktyczne brzmienie, które cały czas ewoluuje i zaskakuje. Bardzo istotne są teksty, pisane przez Paprodziada, które wymagają od słuchacza odszyfrowania zawartych w nich treści.

Kostiumy i performance sceniczny tworzą niezapomniane widowisko, które mogli zobaczyć uczestnicy festiwali w kraju i za granicą, m.in. Tbilisi Open Air Alter/Vision, Montreux Jazz Festival, Coke Live Music Festival, Heineken Open’er Festival, Jarocin Festiwal, Przystanek Woodstock.

Łąki Łan tworzą:

POŃ KOLNY aka Jarosław Jóźwik – piano
BONK aka Michał Chęć – gitara, voc.
MEGA MOTYL aka Piotr Koźbielski – drums, voc.
PAPRODZIAD aka Włodzimierz Dembowski – voc.
ZAJĄC COKICTOKLOC aka Bartek Królik – bass, key.,voc.
JEŻUS MARIAN aka Marek Piotrowski – key.

Link do biletów:

http://www.ticketpro.pl/jnp/muzyka/732338-laki-lan.html

 

 

Portal używa plików cookies, korzystanie z portalu oznacza ich akceptację, więcej informacji na stronie "Polityka Cookies"

Korzystanie z portalu oznacza automatyczną akceptację postanowień zawartych w "Regulaminie Serwisu" i "Polityce Prywatności"

Przeczytaj inne:
Podkręć swoją efektywność w pracy!

Zmęczenie, które pojawia się już w połowie dnia spędzanego w biurze? Spadek energii? Zna to każdy z nas! W przypadku...

Zamknij