Makijaż jane iredale zachwyci kobiety wiosną 2018!

Jaki makijaż zachwyci kobiety wiosną 2018?

We wtorek, 20 marca br., w warszawskiej Akademii Makijażu Mineralnego Protea Art odbyły się: prezentacja wiosennej kolekcji pretty in a snap od jane iredale oraz pokaz makijażu mineralnego innowacyjną techniką Airbrush.
Nowości przedstawiła Natalie Soto, globalny edukator amerykańskiej marki.

Tej wiosny postaw na żywe kolory i naturalne składniki! Zwolennicy neutralnych i cielistych odcieni także znajdą coś dla siebie w najnowszej kolekcji pretty in a snap. W jej skład wchodzą:

  • zestaw 3 w 1 Snap Happy Makeup Kit,
  • dwie pomadki
    PureMoist,
  • dwa kremowe eyelinery Mystikol
  • długotrwała pomadka z błyszczykiem
    Lip Fixation.

Zgodnie z modą

Przy tworzeniu kolekcji pretty in a snap kierowaliśmy się najnowszymi trendami prezentowanymi na modowych wydarzeniach Fashion Week. Zaobserwowaliśmy tam pewien kierunek w makijażu: mocno podkreślone oczy, często odważnym kolorem, oraz delikatne, cieliste usta. Dlatego właśnie takie produkty znalazły się w wiosennej kolekcji: szmaragdowy i szafirowy eyeliner oraz pomadki w odcieniu nude –powiedziała Natalie Soto, globalny edukator marki.

Selfie w makijażu

Innym trendem, na który odpowiedziała firma jest ogromna popularność selfie. W wiosennej kolekcji zaproponowała limitowany zestaw Snap Happy Makeup Kit, czyli puder, róż oraz potrójne cienie w jednym.

Snap Happy Makeup Kit świetnie sprawdzi się w podróży oraz w sytuacji, gdy potrzebujemy szybkiej poprawki makijażu. Zestaw zawiera wszystko czego potrzebuje  każda kobieta – transparenty puder prasowany, róż oraz uniwersalne cienie – dodała Natalie.

Jaki makijaż zachwyci kobiety wiosną 2018?

Oprócz przedstawienia kolekcji pretty in a snap, Natalie zaprezentowała makijaż mineralny wykonany techniką Airbrush. Jest to makijaż natryskowy, który doskonale trzyma się na skórze przez wiele godzin. Marka jako pierwsza w Polsce oferuje całkowicie mineralny makijaż wykonany tą innowacyjną techniką.

Główną zaletą tego typu makijażu jest jego trwałość, ale także higiena. Jest zalecany jako alternatywa dla tradycyjnego makijażu ślubnego oraz dla osób o wrażliwej cerze, skłonnej do podrażnień i niedoskonałości.

Portal używa plików cookies, korzystanie z portalu oznacza ich akceptację, więcej informacji na stronie "Polityka Cookies"

Korzystanie z portalu oznacza automatyczną akceptację postanowień zawartych w "Regulaminie Serwisu" i "Polityce Prywatności"

Przeczytaj inne:
OCHNIK w doborowym towarzystwie

Marka OCHNIK w przyszłym roku będzie celebrować okrągły jubileusz. Przez prawie trzydzieści lat działalności otworzyła 96 salonów sprzedaży i nadal...

Zamknij