Marzy Ci się smukła sylwetka na wiosnę?

I nie ma się co dziwić. Wspólnie z kanałem Zone Club już w maju zapraszamy na codziennie sesje jogi. Jedyne czego Ci trzeba to mata do ćwiczeń i trochę dobrych chęci. Joga zajmuje się związkami między ciałem, umysłem, świadomością i duchem – teraz sami możecie się przekonać jak zbawienny wpływ na nasze ciała i dusze mają te kilkudziesięciu minutowe sesje. I to bez wychodzenia z domu!

Na majowe wieczory kanał Zone Club przygotował dla wszystkich fanów sportu i rekreacji nie lada gratkę – zapraszamy codziennie, wieczorem od poniedziałku do piątku na wspólnie lekcje jogi, które poprowadzi nauczyciel z wieloletnim stażem -Kurt Johnsen. Joga dla zdrowia to również wspaniała okazja dla tych wszystkich, którzy pierwszy raz mają styczność z jogą i chcieliby zgłębić jej tajniki.

PREMIERA: Joga dla zdrowia
Od 10 maja od poniedziałku do piątku o godz. 20.00

Daj mi chwilę, a zyskasz na sile – tymi słowy Kurt Johnsen, nauczyciel jogi z 20-letnim stażem, zaprasza do oglądania swojego programu.
Został on tak pomyślany, by trafiał do jak najszerszej rzeszy odbiorców, bez względu na ich styl życia i poziom sprawności fizycznej. W każdym odcinku omawiane są konkretne dolegliwości lub choroby i udzielane porady, jak sobie z nimi radzić, wykonując ćwiczenia jogi. Na przykład pozycja kobry pomaga w leczeniu astmy i innych zaburzeń oddychania.

Program będzie wyświetlany na kanale Zone Club. Pierwszy odcinek już 10 maja, o godz.20.00

Portal używa plików cookies, korzystanie z portalu oznacza ich akceptację, więcej informacji na stronie "Polityka Cookies"

Korzystanie z portalu oznacza automatyczną akceptację postanowień zawartych w "Regulaminie Serwisu" i "Polityce Prywatności"

Przeczytaj inne:
„Dwie pary do pary” – wakacyjna premiera teatru Capitol!

Gdy noc poślubna zmienia się w koszmar… to publiczność śmieje się do łez! Kazadi, Romanowska, Wierzbicka, Żurek i Cieszyński w...

Zamknij