Myśl i bogać się dla kobiet

Sharon Lechter
Myśl i bogać się dla kobiet. Jak wykorzystać potencjał własny w kreowaniu osobistego sukcesu
Tytuł oryginału: Think and Grow Rich for Women
s. 410, oprawa miękka ze skrzydełkami, ISBN 978-83-64437-72-4, cena 39 zł
tłumaczenie Małgorzata Małecka
Premiera: 20 lutego 2015r

W ciągu ostatniej dekady nie tylko wzrosła liczba i wpływy kobiet jako pracowników, ale przekształceniu uległ również świat biznesu. Przeszliśmy od ery przemysłowej do ery informacji, nastąpiła również ogromna zmiana w sposobie prowadzenia interesów. W erze przemysłowej liczyło się współzawodnictwo – rywalizacja prowadziła do prymatu filozofii wygrana–przegrana i bezpardonowej walki w relacjach biznesowych. Obecnie nastąpiła znacząca zmiana w środowisku biznesowym, jego funkcjonowanie opiera się na współpracy, strategicznych partnerstwach i sojuszach; kultywuje ono filozofię win-win, a zainteresowane strony starają się wzajemnie wykorzystywać swoje mocne strony dla dobra konsumenta. Biorąc pod uwagę ich globalne wpływy oraz zmianę w podejściu do biznesu nadchodzą przełomowe czasy dla kobiet.Dostrzegając tę zmieniającą się rolę kobiet w przywództwie i miejscu pracy, Sharon Lechter dzieli się z nami wiedzą i doświadczeniami wyniesionymi z rozmów z ponad stoma kobietami sukcesu, które pokazują, jak owe trzynaście zasad Hilla, pomogło im przekształcić przeszkody w szanse.
Jak postępując zgodnie ze sformułowanymi tam wskazówkami odniosły sukces w życiu a potem stworzyły nowe możliwości rozwoju kobietom, które podążały ich śladami. Jak odrzucając dawne schematy myślenia i przestarzałe paradygmaty wykreowały siebie jako kobietę powszechnie podziwianą.

Książka Lechter to hołd wszystkim kobietom, którym się powiodło mimo poważnych przeszkód, Kobietom, które odmieniły bieg historii, odniosły sukces w biznesie i dały szansę innym.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Portal używa plików cookies, korzystanie z portalu oznacza ich akceptację, więcej informacji na stronie "Polityka Cookies"

Korzystanie z portalu oznacza automatyczną akceptację postanowień zawartych w "Regulaminie Serwisu" i "Polityce Prywatności"

Adres redakcji: ul. Obrazkowa 2, 03-188 Warszawa | tel. redakcyjny: +48 512 936 995 | e-mail: blog@obcasy.pl

Przeczytaj inne:
Krystyna Czubówna czytała bajki na plaży – tłumy słuchaczy

To było pierwsze takie wydarzenie w Polsce, a kolejne gwiazdy już szykują się do prezentowania swoich talentów plażowiczom. Pierwsza była...

Zamknij