Najbliższe koncerty zespółu THE POISE RITE

2007 r., kiedy na Malta Festival zagrały takie gwiazdy jak Beirut czy Sinead O’Connor, THE POISE RITE zostali już wtedy zaproszeni do udziału w muzycznym nurcie festiwalu. Teraz po czterech latach powracają z nowym polskim materiałem, który usłyszymy tego dnia wraz z największymi przebojami grupy jak RockandRoll czy Underground.

THE POISE RITE rozpoczął również prace nad owianym jeszcze nutą tajemniczości projektem „Miłosz Hated RockandRoll”. Póki co możemy zdradzić, że jest to nazwa wydarzenia wpisanego w program kulturalny Polskiej Prezydencji w UE oraz tytuł płyty, do tworzenia której THE POISE RITE zaprosił, wschodzącą gwiazdę brytyjskiej sceny, Juliana Tulk-a. Rock Sound Magazine, tak napisał o nim w swojej recenzji: „…To mistrzowska mieszanka emocji. To wsp&oac ute;łczesny folk w najlepszym wydaniu…” 9/10. Folkowe zacięcie Juliana Tulk-a w połączeniu z zimno-falowym brzmieniem zespołu THE POISE RITE, wprawi w zachwyt niejednego fana tych gatunków. Premierę projektu „Miłosz Hated RockandRoll” przewidziano na 8 października 2011, podczas londyńskiego koncertu w HMV Forum.

Najbliższe koncerty:
25.06.2011 – Wianki / supporting Wyclef Jean – Kraków
05.07.2011 – Slot Art Festival – Lubiąż/k Wrocławia
06.07.2011 – Malta Festival / supporting Fleet Foxes i Portishead – Poznań
08.10.2011 – HMV Forum – Londyn

Portal używa plików cookies, korzystanie z portalu oznacza ich akceptację, więcej informacji na stronie "Polityka Cookies"

Korzystanie z portalu oznacza automatyczną akceptację postanowień zawartych w "Regulaminie Serwisu" i "Polityce Prywatności"

Przeczytaj inne:
Dlaczego nie warto kupować opon używanych?

Cena jako wyznacznik Rozwiązanie w postaci opon używanych ma wielu zwolenników. Nie brakuje również i takich osób, które nie przywiązują...

Zamknij