Najwyższa choinka w Warszawie na Stadionie Narodowym

„Choinka MetLife” będzie najwyższym drzewkiem świątecznym w Warszawie o wysokości 26 metrów i średnicy u podstawy ponad 8 metrów. Na jej szczycie pojawi się prawie dwumetrowa postać Snoopy’ego* ozdabiającego jej wierzchołek gwiazdką.

Wysokość całej dekoracji świątecznej wyniesie prawie 28 metrów. Ponadto choinkę ozdabiać będzie ponad 200 bombek i 1000 światełek tworzących świetlistą, niebieską wstęgę.

– Święta Bożego Narodzenia to okres, który łączy się z rodzinnymi spotkaniami, przepięknymi dekoracjami i świąteczną choinką. Chcielibyśmy zaznaczyć swoją obecność w tym wyjątkowym czasie i miejscu.

Dekoracja choinki MetLife nawiązuje do niebieskiego rozwijającego się dywanu w naszej kampanii wizerunkowej, której główne hasło brzmi: „Rozwijamy się dla Ciebie od ponad 145 lat” – powiedział Łukasz Kalinowski, Prezes Zarządu i Dyrektor Generalny MetLife.

Również w sobotę 6 grudnia o godz. 18.45 na zewnętrznej promenadzie Stadionu Narodowego nastąpi uroczyste otwarcie warszawskiego Jarmarku Świątecznego. W uroczystości udział weźmie prezydent Warszawy pani Hanna Gronkiewicz-Waltz oraz partner całego przedsięwzięcia Ambasador Austrii Dr. Thomas M. Buchsbaum. W ramach akcji „Zimowy Narodowy” przy bramie głównej nr 2
w kilkudziesięciu drewnianych kramach, odwiedzający do 6 stycznia będą mogli kupić świąteczne prezenty, wyroby regionalne i ozdoby choinkowe. Tegoroczne świąteczne targowisko wzorowane jest na najlepszych austriackich jarmarkach.

– Dzięki wyjątkowej choince MetLife na płycie Stadionu Narodowego, Zimowe Miasteczko zyskuje dodatkowy, świąteczny klimat. Piękna kolorystyka choinki idealnie współgra z lodowiskami, górką lodową i Ice Barem tworząc magiczny, zimowy obrazek. Najbliższy czas na „Zimowym Narodowym” to mikołajki, spotkania świąteczne, otwarcie Jarmarku, ale przede wszystkim jazda na łyżwach.

Zapraszamy wszystkich gości na świąteczny „Zimowy Narodowy” – mówi Katarzyna Ziemska, CEO Testa Communications, organizator projektu „Zimowy Narodowy”.
*Snoopy – ambasador marki MetLife od 1985 roku. Snoopy to postać z komiksu „Fistaszki”. To przyjazny piesek rasy beagle, który niezmiennie budzi sympatię i ciepłe uczucia. W 2011 roku Snoopy uznany został za najbardziej lubianą postać reprezentującą marki w rankingu przeprowadzonym przez Magazyn Forbes.

Portal używa plików cookies, korzystanie z portalu oznacza ich akceptację, więcej informacji na stronie "Polityka Cookies"

Korzystanie z portalu oznacza automatyczną akceptację postanowień zawartych w "Regulaminie Serwisu" i "Polityce Prywatności"

Przeczytaj inne:
Lodówka ICOF30SA pracuje tylko w klasie A

Firma ARDO z najnowszej, jesiennej oferty prezentuje lodówkę z systemem No Frost, czyli lodówkę która sama się rozmraża. Najnowsza propozycja...

Zamknij