Nieunikniony bieg czasu


Zdrowy styl życia

Dobrze zbilansowana dieta, picie dużej ilości wody, aktywność fizyczna, odpowiednia ilość snu i odpoczynku, ćwiczenie umysłu i utrzymywanie prawidłowej masy ciała, to podstawowe zasady dbania o siebie, które mogą zaprocentować młodym wyglądem na długo.

Pielęgnacja skóry

Wyjątkowo ważny dla wielu kobiet jest stan skóry, szczególnie twarzy. Każda kobieta powinna dbać o jej odpowiednie nawilżenie, stosując indywidualnie dopasowane kremy. Ponadto, w okolicy trzydziestego roku życia, powinna wprowadzić do swojej kosmetyczki także krem przeciwzmarszczkowy. Kremy przeciwzmarszczkowe mają bowiem za zadanie zapobiec przed powstaniem zmarszczek przedwcześnie i pomogą na jak najdłuższe zachowanie ładnej, młodo wyglądającej cery.

Wierność marce popłaca

Wybierając zarówno kosmetyki nawilżające jak i przeciwzmarszczkowe warto być wiernym sprawdzonym markom. Jeśli używamy kremu nawilżającego na przykład firmy Garnier i jesteśmy z niego zadowolone, to warto wypróbować także krem przeciwzmarszczkowy Garnier. Jest duże prawdopodobieństwo, że te kosmetyki będą się uzupełniały i nie wyrządzą naszej cerze żadnej krzywdy.

Skalpel to ratunek i ostateczność zarazem

Postęp medycyny estetycznej jest wręcz niewiarygodny. Kobiety, którym proces starzenia spędza sen z powiek mogą liczyć na pomoc wysokiej klasy specjalistów w renomowanych klinikach medycyny estetycznej. W dzisiejszych czasach można zrobić niemal wszystko – odessać tłuszcz, poprawić figurę, wstrzyknąć botoks, usunąć zmarszczki, wygładzić cellulit, trwale usunąć owłosienie. Przykłady zabiegów można mnożyć niemal w nieskończoność. Zapewne mają one swój popyt i są popularne, ale jednocześnie operacje plastyczne są bardzo kosztowne i niedostępne dla wszystkich. Lepiej zatem zawczasu dbać o dobrą kondycję skóry stosując odpowiedni tryb życia, pielęgnację i kremy przeciwzmarszczkowe, aby jak najdłużej zachować urodę i młodość.

Portal używa plików cookies, korzystanie z portalu oznacza ich akceptację, więcej informacji na stronie "Polityka Cookies"

Korzystanie z portalu oznacza automatyczną akceptację postanowień zawartych w "Regulaminie Serwisu" i "Polityce Prywatności"

Przeczytaj inne:
Miód Manuka na żołądek

Miód Manuka na żołądek Dlatego niektóre środki jak krople żołądkowe czy preparaty na zgagę na stałe zagościły w domowych apteczkach....

Zamknij