Nieunikniony bieg czasu


Zdrowy styl życia

Dobrze zbilansowana dieta, picie dużej ilości wody, aktywność fizyczna, odpowiednia ilość snu i odpoczynku, ćwiczenie umysłu i utrzymywanie prawidłowej masy ciała, to podstawowe zasady dbania o siebie, które mogą zaprocentować młodym wyglądem na długo.

Pielęgnacja skóry

Wyjątkowo ważny dla wielu kobiet jest stan skóry, szczególnie twarzy. Każda kobieta powinna dbać o jej odpowiednie nawilżenie, stosując indywidualnie dopasowane kremy. Ponadto, w okolicy trzydziestego roku życia, powinna wprowadzić do swojej kosmetyczki także krem przeciwzmarszczkowy. Kremy przeciwzmarszczkowe mają bowiem za zadanie zapobiec przed powstaniem zmarszczek przedwcześnie i pomogą na jak najdłuższe zachowanie ładnej, młodo wyglądającej cery.

Wierność marce popłaca

Wybierając zarówno kosmetyki nawilżające jak i przeciwzmarszczkowe warto być wiernym sprawdzonym markom. Jeśli używamy kremu nawilżającego na przykład firmy Garnier i jesteśmy z niego zadowolone, to warto wypróbować także krem przeciwzmarszczkowy Garnier. Jest duże prawdopodobieństwo, że te kosmetyki będą się uzupełniały i nie wyrządzą naszej cerze żadnej krzywdy.

Skalpel to ratunek i ostateczność zarazem

Postęp medycyny estetycznej jest wręcz niewiarygodny. Kobiety, którym proces starzenia spędza sen z powiek mogą liczyć na pomoc wysokiej klasy specjalistów w renomowanych klinikach medycyny estetycznej. W dzisiejszych czasach można zrobić niemal wszystko – odessać tłuszcz, poprawić figurę, wstrzyknąć botoks, usunąć zmarszczki, wygładzić cellulit, trwale usunąć owłosienie. Przykłady zabiegów można mnożyć niemal w nieskończoność. Zapewne mają one swój popyt i są popularne, ale jednocześnie operacje plastyczne są bardzo kosztowne i niedostępne dla wszystkich. Lepiej zatem zawczasu dbać o dobrą kondycję skóry stosując odpowiedni tryb życia, pielęgnację i kremy przeciwzmarszczkowe, aby jak najdłużej zachować urodę i młodość.

Copyright © 2016 Wszelkie prawa zastrzeżone. Portal należy do grupy Obcasy.pl i używa cookies, korzystanie z portalu oznacza ich akceptację, więcej informacji na stronie "Polityka Cookies"
Przeczytaj inne:
Co zrobić, by włosy wyglądały idealnie?

Jaki kolor wybrać? Zastanawiasz się nad zmianą koloru włosów? Świetnie, to faktycznie doskonała okazja do podkreślenia swojego charakteru oraz upodobań....

Zamknij