Firma Wyeth Consumer Healthcare, podmiot zależny koncernu Wyeth, ogłosiła wprowadzenie na rynek 15 krajów europejskich nowej, udoskonalonej formuły Multiefekt Centrum i Centrum Silver 50+. Nowe formuły Centrum to zestaw witamin i składników mineralnych wzbogacony i zbalansowany tak, aby zapewniać wiele korzyści zdrowotnych i pomagać uzupełniać braki w diecie.

Poprzez harmonijne dopasowanie kluczowych substancji odżywczych nowa, udoskonalona formuła Mulitiefekt Centurm i Centrum Silver 50+ odzwierciedla najnowsze normy RDA (European Recommended Daily Allowances) – opracowane w oparciu o najnowsze badania naukowe. Normy te określają dzienne zalecane spożycie witamin i minerałów, niezbędnych do pokrycia dziennego zapotrzebowania każdego zdrowego człowieka.

Dodatkowo, poza dostosowaniem formuły do nowych norm RDA, firma Wyeth Consumer Healthcare przeprowadziła badanie na grupie ponad 28 000 konsumentów z 22 krajów. Jego celem było poznanie, jakie korzyści, wpływające na zdrowie i dobre samopoczucie są dla nich najważniejsze. To wyniki badań oraz najnowsza wiedza na temat odżywiania zainspirowały stworzenie nowej formuły Multiefekt Centrum i Centrum Silver 50+.

Copyright © 2016 Wszelkie prawa zastrzeżone. Portal należy do grupy Obcasy.pl i używa cookies, korzystanie z portalu oznacza ich akceptację, więcej informacji na stronie "Polityka Cookies"
Przeczytaj inne:
Miód Manuka na żołądek

Miód Manuka na żołądek Dlatego niektóre środki jak krople żołądkowe czy preparaty na zgagę na stałe zagościły w domowych apteczkach....

Zamknij