Nowy program TLC

Nowy program TLC

One wiedzą , co zamiatasz pod dywan. Doskonale znają tajemnice, które skrywasz w szafie. Piorą twoje brudy zawodowo i znają cię od podszewki. One wiedzą o tobie wszystko, a ty o nich tak niewiele. 

„Nikt nie urodził się po to, aby być sprzątaczką. Większość osób sprząta, bo nie miało wyboru. Ja nie miałam” – mówi Agnieszka, bohaterka programu. Kim są sprzątaczki? Dlaczego zdecydowały się na tak ciężki zawód? Czy jest on zarezerwowany wyłącznie dla kobiet? Poznaj historie bohaterów, którzy wykonują na co dzień bardzo ciężką, ważną i zarazem tak bardzo przez wielu niedocenianą pracę. Poruszający i otwierający oczy dokument „Babski blues, czyli ja ci posprzątam” możemy oglądać od 3 października, o godzinie 22:30 w telewizji TLC.

Nowy program TLC

Trzy różne firmy sprzątające. Osiem kobiet i jeden mężczyzna. Wszyscy wyznają zasadę, że żadna praca, która jest uczciwa, nie hańbi. Jacy są ludzie trudniący się zawodowym sprzątaniem? Pracowici, dokładni, spostrzegawczy i uczciwi w tym co robią. Dokument „Babski blues, czyli ja ci posprzątam” pokaże widzom zawód sprzątaczki od zupełnie innej, nieznanej dotąd strony.

Nowy program TLC

Portal używa plików cookies, korzystanie z portalu oznacza ich akceptację, więcej informacji na stronie "Polityka Cookies"

Korzystanie z portalu oznacza automatyczną akceptację postanowień zawartych w "Regulaminie Serwisu" i "Polityce Prywatności"

Przeczytaj inne:
Prosimy dotykać! – prezentacja Swatch jesień-zima 2016

22 września 2016r. odbyła się prezentacja najnowszej kolekcji Swatch jesień-zima 2016, która zachwyciła media swą różnorodnością i bogactwem koloru, faktur,...

Zamknij