Piotr Fronczewski dołącza do stada

marsz pingwinów 2

Już 8 września na ekrany kin w Polsce trafi kontynuacja nagrodzonego Oscarem „Marszu pingwinów” Luca Jacqueta.

Najnowsze dzieło utalentowanego reżysera, to unikalny obraz świata arktycznej przyrody, zrealizowany przy pomocy najnowocześniejszej technologii: kamer filmujących w jakości 4K, łodzi podwodnych i dronów. Wypełniona przygodami podróż stada pingwinów pośród zapierających dech krajobrazów jeszcze nigdy nie była tak fascynująca. A teraz stała się również bliska na wyciągnięcie ręki. W polskiej wersji językowej, w rolę narratora, wcielił się wybitny aktor – Piotr Fronczewski. To trzeba zobaczyć. I usłyszeć!
„Marsz pingwinów 2: Przygoda na krańcu świata” – oficjalny zwiastun:

Pokryta lodem Antarktyka tętni życiem. Młody pingwin przygotowuje się na swoją pierwszą w życiu wielką wędrówkę. Tajemniczy instynkt prowadzi go w nieznaną podróż, która potrwa dziesiątki dni. Pod czujną opieką przewodnika stada rozpoczyna się największa przygoda życia niedoświadczonego pingwina. Kamery będą bacznie śledzić jego zmagania, wątpliwości oraz wielkie wyzwania, jakie czekają go podczas wędrówki.

MARSZ PINGWINÓW 2: PRZYGODA NA KRAŃCU ŚWIATA w kinach od 8 września

(„March of the Penguins 2: The Call”)

Copyright © 2016 Wszelkie prawa zastrzeżone. Portal należy do grupy Obcasy.pl i używa cookies, korzystanie z portalu oznacza ich akceptację, więcej informacji na stronie "Polityka Cookies"
Przeczytaj inne:
Pielęgnacja dłoni zimą

Odpowiednia ochrona Każda z nas marzy o pięknych zadbanych dłoniach i długich paznokciach. Każda z nas również wie jak ciężko...

Zamknij