Prestiżowa nagroda „Serce dla zwierząt” przyznana!

Prestiżowa nagroda „Serce dla zwierząt” przyznana!

W poniedziałek, 4 czerwca, w hotelu Bellotto w Warszawie, odbyła się jubileuszowa, uroczysta gala plebiscytu „Serce dla zwierząt”, którą poprowadziła Paulina Smaszcz-Kurzajewska. Po raz 15., redakcja portalu Psy.pl przyznała swoją nagrodę. W głosowaniu czytelników i internautów, wygrała Pani Krystyna Seemayer, która prowadzi hospicjum dla starych i schorowanych psów „Staruszkowo”.

Towarzyszy mi ogromne zaskoczenie, wzruszenie i radość, że zauważono i doceniono moją pracę. I nie tyle chodzi tu o to, co robię, ale dla kogo to robię. I przez to zwrócono uwagę na stworzenia, które potrzebują pomocy. Ta nagroda jest symbolem dla moich staruszków. – skomentowała zwyciężczyni.

To wyróżnienie wręczyła Pani Krystynie Joanna Krupa, która od lat wspiera ważne inicjatywy na rzecz zwierząt.

Prestiżowa nagroda „Serce dla zwierząt” przyznana!

Aby wziąć udział w tej gali musiałam pozmieniać swoje plany i wcześniej przylecieć z Los Angeles. Jednak bardzo chciałam być w miejscu, gdzie spotykają się ludzie kochający zwierzęta i dający energię do działania na rzecz czworonogów. Ja całe serce oddaję zwierzętom i choć nie mogę wszystkim pomóc, to staram się nigdy nie poddawać. – powiedziała po gali.

Prestiżowa nagroda „Serce dla zwierząt” przyznana!

Ideą tej inicjatywy jest wskazywanie ludziom, jak ważne i potrzebne jest działanie na rzecz zwierząt. Zawsze nominujemy osoby, które z potrzeby serca, bez rozgłosu, na różne sposoby pomagają zwierzętom, dając tym samym wzór do naśladowania. – mówi o nagrodzie Paulina Król, pomysłodawczyni plebiscytu.

Prestiżowa nagroda „Serce dla zwierząt” przyznana!

Nagrodą specjalną z okazji jubileuszu 15-lecia redakcja postanowiła uhonorować Jarosława Kaczyńskiego, w uznaniu jego szacunku i miłości do zwierząt oraz wyjątkowej roli jaką odgrywa jako polityk, osoba publiczna mająca ogromny wpływ na rzeczywistość, w dążeniu do zmian ustawodawstwa na rzecz ich dobrostanu.

Wierzymy, że to wyróżnienie umocni Pana Jarosława Kaczyńskiego w nieustępliwej postawie wobec tych, którzy nie rozumieją lub nie chcą zrozumieć, że niemające głosu zwierzęta zasługują na lepsze traktowanie. Popierając zakaz chowu zwierząt na futra w kampanii fundacji „Viva!” powiedział: „Jest to kwestia serca, serca dla zwierząt. Każdy porządny człowiek powinien coś takiego w sobie mieć”. – uzasadnia przyznanie nagrody specjalnej Paulina Król, redaktor naczelna portalu.

Prestiżowa nagroda „Serce dla zwierząt” przyznana!

Gala zakończyła się recitalem Magdy Steczkowskiej, a w gronie gości, wspierających działania na rzecz zwierząt, pojawili się również: Anna Korcz, Joanna Jabłczyńska, Zygmunt Chajzer, Mariola Bojarska-Ferenc, Joanna Racewicz, Leszek Stanek, Ryszard Rembiszewski, Stan Borys, Kasia Moś (nominowana do nagrody), Ilona Felicjańska, Danuta Błażejczyk, Karolina Pilarczyk, Jacek Rozenek Anna Głogowska, Małgorzata Potocka, Agnieszka Fitkau-Perepeczko, Katarzyna Chorzępa, Dariusz Jakubowski, Joanna Majstrak, Marcin Wolski, Jan Pietrzak.

Prestiżowa nagroda „Serce dla zwierząt” przyznana!

Plebiscyt honorowym patronatem po raz trzeci objęła Małżonka Prezydenta RP Agata Kornhauser-Duda.

Portal używa plików cookies, korzystanie z portalu oznacza ich akceptację, więcej informacji na stronie "Polityka Cookies"

Korzystanie z portalu oznacza automatyczną akceptację postanowień zawartych w "Regulaminie Serwisu" i "Polityce Prywatności"

Przeczytaj inne:
Skóra i włosy po lecie

Dlatego w okresach przejściowych, a szczególnie przed zimą, warto zadbać o właściwą pielęgnację ciała i zdrową dietę, by cera była...

Zamknij