Prognoza pogody – deszcz powróci!

Prognoza pogody – deszcz powróci!

Netflix potwierdził drugi sezon duńskiego serialu oryginalnego „The Rain”. Produkcja została doceniona zarówno przez krytyków, jak i przez publiczność na całym świecie – m.in. w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Brazylii, Francji i w Niemczech oraz w samej Danii. Zdjęcia do drugiego sezonu rozpoczną się jeszcze w tym roku, a premiera planowana jest na rok 2019.

Jesteśmy bardzo podekscytowani faktem, że wraz z utalentowaną obsadą i naszą wspaniałą ekipą rozpoczynamy pracę nad kolejnym sezonem. Serial opowiada bliską ludziom historię, której istota sięga do uniwersalnych motywów, z którymi każdy z nas może się utożsamiać. Fakt, że pierwszy sezon dotarł do publiczności na całym świecie, to kolejny dowód na to, że dobre historie są w stanie przekraczać wszelkie granice. – powiedział Kelly Luegenbiehl, Wiceprezydent ds Międzynarodowych Produkcji Oryginalnych producenta.

Niezmiernie cieszymy się z sukcesu naszej produkcji i niezwykle pozytywnego odbioru ze strony publiczności. Jesteśmy podekscytowani możliwością stworzenia kolejnego sezonu. Wciąż mamy wiele do powiedzenia na temat bohaterów i świata telenowele i nie możemy się doczekać, aż wszyscy będą mogli to zobaczyć. – mówi główny scenarzysta i współtwórca serialu Jannik Tai Mosholt.

Link do serialu: netflix.com/therain

Portal używa plików cookies, korzystanie z portalu oznacza ich akceptację, więcej informacji na stronie "Polityka Cookies"

Korzystanie z portalu oznacza automatyczną akceptację postanowień zawartych w "Regulaminie Serwisu" i "Polityce Prywatności"

Przeczytaj inne:
Twoja strona internetowa – od czego zacząć?

Pytania obowiązkowe Projektowanie stron www opiera się pozornie na podobnych działaniach. Jednak tak jak w życiu, niuanse mają ogromne znaczenie....

Zamknij