Reedycje płyt PIHa, Hukosa i Fabuły w dobrych sklepach

Tak oto wędrując po Empiku, Saturnie czy Media Markt możesz natknąć się na reedycję pierwszego albumu Hukosa „Ostrze Moich Oskarżeń” z dodatkowym nowym utworem, wznowienie legalnego debiutu Fabuły pt. „Dzieło Sztuki” w eleganckim digipacku oraz jedną z niedostępnych przez kilka ostatnich lat płyt Piha – „Krew, Po i Łzy” – wydaną w poprawionej szacie graficznej.

Reedycje wcześniej były dostępne jedynie w internetowym sklepie muzycznym www.preorder.pl. Dziś płyty znajdziesz w każdym dobrym sklepie muzycznym w kraju. Zapraszamy również do współpracy wszystkie skateshopy zainteresowane sprzedażą płyt. Listę skateshopów, w których będą dostępne tytuły Step Records opublikujemy niebaw

Portal używa plików cookies, korzystanie z portalu oznacza ich akceptację, więcej informacji na stronie "Polityka Cookies"

Korzystanie z portalu oznacza automatyczną akceptację postanowień zawartych w "Regulaminie Serwisu" i "Polityce Prywatności"

Przeczytaj inne:
Weź się zbadaj!

Startuje IX. odsłona Kampanii Społecznej „Piękna, bo Zdrowa”Weźsię zbadaj! #cytologiczne Ogólnopolska Kampania Społeczna „Piękna, bo Zdrowa”, której organizatorem jest Ogólnopolska...

Zamknij