Rusin, Kwaśniewska, Popielewicz na pokazie kolekcji Dorothee Schumacher

Wśród bukietów róż, przy dźwiękach subtelnej muzyki i w otoczeniu pięknych modelek goście mogli ułożyć własne stylizacje złożone

z przedstawionych projektów. Głównym gościem była projektantka Dorothee Schumacher, która zapoczątkowała filozofię firmy Schmacher łączącą w sobie kunszt couture z nowoczesnością.

Działająca od ponad 2o lat marka Schumacher nieprzerwanie zachwyca jakością oraz niepowtarzalnym stylem. Projekty kierowane są do pewnych siebie kobiet, które w elegancki sposób chcą odnaleźć w wielkich miastach spokój i energię. Intensywne kolory przeplatają się z klasycznymi wzorami i precyzyjnymi detalami tworząc wyjątkową odzież.

Kolekcja zaprojektowana w 2011 roku podczas spotkania w Polsce zachwyciła gości. Aleksandra Kwaśniewska oraz Kinga Rusin wśród znanych stylistów przeglądały kapelusze, sukienki oraz buty na wysokim obcasie. Przy różowym szampanie goście wymienili swoje opinie na temat mody i prezentowanej kolekcji. Dorothee Schumacher, która wie jak powinna wyglądać współczesna kobieta – podzieliła się swoimi spostrzeżeniami z mediami, stylistami i osobami zainteresowanymi światową modą.

 

Inspiracją przedstawionej kolekcji jest ikona pop-kultury lat 70-tych, Bianca Jagger, będąca synonimem niezależności i kobiecości. Proste kroje wyróżniają się intensywnym kolorem. Kolory orange, czysty atrament, głęboki turkus przyciągały swoją elektryzującą głębią, zachęcając do sprawdzenia, dotknięcia, przymierzenia. Projektantka odważnie łączy wąskie
z obszernym, krótkie z długim co daje efekt wyszukanego indywidualizmu. Uzupełnieniem kolekcji są dodatki – kapelusze, torby, paski, naszyjniki oraz buty z charakterystycznym dla marki akcentem – kokardką na podeszwie.

W Polsce znana marka posiada dwa butiki – w Warszawie i Poznaniu.

Copyright © 2016 Wszelkie prawa zastrzeżone. Portal należy do grupy Obcasy.pl i używa cookies, korzystanie z portalu oznacza ich akceptację, więcej informacji na stronie "Polityka Cookies"
Przeczytaj inne:
Jaką zastawę warto mieć w firmie?

Jaką zastawę warto mieć w firmie? Spotkanie z klientami czy kontrahentami wymaga odpowiedniej oprawy. Podczas rozmów serwuje się kawę, herbatę,...

Zamknij