SWAROVSKI ŚWIETUJE PREMIERĘ NOWEJ KOLEKCJI WE WŁOSKIEJ STOLICY MODY

Gospodarzem wieczoru był Robert Buchbauer, (piąta generacja rodziny Swarovskich, członek Swarovski Executive Board i CEO Consumer Goods Business). Impreza była poświęcona nadchodzącej kolekcji jesień/zima 2011/12 – ‘Wings of Fantasy’.

700 gości, w tym dziennikarze z całego świata, liderzy opinii i gwiazdy, odkryło bogactwo marki Swarovski, dzięki niezwykłym instalacjom i inspirującym pokazom.

Zainaugurowana przez ikonę mody Naomi Campbell impreza przeobraziła się w nadzwyczajny performance Miki oraz ekskluzywny set dj’ski Sophie Ellis Bextor i Skin.

Pośród licznych gwiazd zjawiły się między innymi: francuska aktorka Vahina Giocante, brytyjskie top modelki Erin O’Connor i Ben Grimes, hiszpańska piękność Ariadne Artiles, niemiecka modelka Julia Stegner, włoska muza projektantów Anna Dello Russo. Wiele innych gwiazd z Włoch pojawiło się na czerwonym dywanie błyszczącym tego wieczoru od biżuterii i akcesoriów Swarovskiego.

Swarovski continues to add sparkle to people’s everyday lives!

Portal używa plików cookies, korzystanie z portalu oznacza ich akceptację, więcej informacji na stronie "Polityka Cookies"

Korzystanie z portalu oznacza automatyczną akceptację postanowień zawartych w "Regulaminie Serwisu" i "Polityce Prywatności"

Przeczytaj inne:
Edukacyjny pomysły na prezent dla dziecka

Dla wielu rodziców zbliżający się okres Bożego Narodzenia to czas planowania wydatków oraz zbierania pomysłów na prezenty dla dziecka. List...

Zamknij