SZTAB SPECJALISTÓW PRZYBYWA “URODZIE NA RATUNEK” W TELEWIZJI TLC

 

SZTAB SPECJALISTÓW PRZYBYWA  “URODZIE NA RATUNEK” W TELEWIZJI TLC

SZTAB SPECJALISTÓW PRZYBYWA “URODZIE NA RATUNEK” W TELEWIZJI TLC

Perfekcyjny i nieskazitelny wygląd. Kto o nim nie marzył? Coraz częściej można skorzystać z usług medycyny estetycznej, aby przybliżyć się do doskonałości. Co jeśli, chęć „przyjścia” urodzie z pomocą, kończy się koniecznością „wyjścia” jej na ratunek? Nowy program telewizji TLC pokaże szokujące przypadki tych, którzy padli ofiarą swoich pomysłów i kosmetycznych fuszerek.

To niecodzienny salon kosmetyczny, będący dla wielu „ostatnią deską ratunku”. Dziesiątka młodych, ale przy tym zdolnych i niezwykle doświadczonych specjalistów pomaga tym, którzy wpadli w pułapkę nałogowego poprawiania urody lub padli ofiarą nieudolnych zabiegów, terapii czy kuracji. Zwykło się mówić, że wszystko jest dla ludzi, w tym również tatuaże, kolczyki, operacje plastyczne i wszelkiego rodzaju zabiegi upiększające. Ważne jednak, aby z tych dobrodziejstw korzystać z głową. I to właśnie ci, którym często zabrakło wyobraźni muszą potem szukać pomocy. Konsekwencje i skutki uboczne niektórych zabiegów czy kuracji są szokujące, a inne dla odmiany bardzo zabawne. Niestety tylko dla osoby postronnej.

Właścicielce włosów, które roztopiły się po użyciu środka, rzekomo wzmacniającego, wcale nie jest do śmiechu. Podobnie sfrustrowana jest kobieta z nieumiejętnie wstrzykniętym kolagenem do ust ,czy też osoba po niedokładnym zabiegu konturowania twarzy. A to nie koniec! Prawdziwą traumę przejdzie pacjent uzależniony od zabiegów wypełniających usta, które przy kolejnym już razie po prostu eksplodują!

Po pomoc zgłosi się także kobieta z najbardziej ekstremalnym permanentnym makijażem twarzy, jakiego nie jesteśmy sobie nawet w stanie wyobrazić. To efekt jej fascynacji lalkami Monster High. Tylko jak zdjąć tę wątpliwie estetyczną pamiątkę z jej twarzy?

Czy specjalistom uda się pomóc chłopakowi, który chce zatuszować nadmierne łysienie? Czy dziewczyna mająca ogromną bliznę po poważnej operacji odzyska dawną radość, a młoda para, borykająca się z problemem nadmiernej potliwości zacznie żyć normalnie? Czy zdołają usunąć tatuaże i zatuszować ślady po kolczykach u kobiety, gotowej na diametralną zmianę wizerunku? Widzowie przekonają się oglądając nowy program „Urodzie na ratunek” – od środy, 18 stycznia o godzinie 22:30 tylko w telewizji TLC.

SZTAB SPECJALISTÓW PRZYBYWA  “URODZIE NA RATUNEK” W TELEWIZJI TLC

SZTAB SPECJALISTÓW PRZYBYWA “URODZIE NA RATUNEK” W TELEWIZJI TLC

Portal używa plików cookies, korzystanie z portalu oznacza ich akceptację, więcej informacji na stronie "Polityka Cookies"

Korzystanie z portalu oznacza automatyczną akceptację postanowień zawartych w "Regulaminie Serwisu" i "Polityce Prywatności"

Przeczytaj inne:
Miss Kosmetyczek 2014 wybrana

Ponad 200 gości, tłumy fotoreporterów i dziennikarzy oraz szczęśliwa dwunastka profesjonalistek. 19 stycznia w warszawskim hotelu Radisson Blu odbył się...

Zamknij