Tłumy w Fabryce Czekolady Wedla

Tłumy w Fabryce Czekolady Wedla

Kolejna edycja Czekoladowego Weekendu za nami. Ponad 3 tysiące osób spędziło prawdziwie Czekoladowy Weekend w wedlowskiej Fabryce., która już kolejny raz otworzyła swoje bramy dla zwiedzających, oferując im całą gamę atrakcji.

Podczas zwiedzania, Goście mogli poczuć dziecięcą radość i poznać świat czekolady. Mieli również okazję premierowo zobaczyć neon przedstawiający postać chłopca na zebrze, który został przygotowany we współpracy z Muzeum Neonów. Zrobiono sobie mnóstwo pamiątkowych zdjęć w fotobudce, a uśmiechy nie znikały z twarzy.

Goście mieli wyjątkową okazję przyjrzeć się pracy Linii Venus, na której tworzone są najsłynniejsze wedlowskie czekolady czy zobaczyć jak powstają czekoladowe dzieła sztuki w Pracowni Rarytasów, pod czujnym okiem Maestro Czekolady E.Wedel Janusza Profusa i Joanny Klimas-Profus.

Wszyscy przybyli, wspólnie uczestniczyli w rodzinnej grze, zdobywając całą kolekcję kolorowych naklejek. Podczas zwiedzania można było nie tylko poznać tajniki produkcji czekolady, ale także dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy na temat samej fabryki oraz historii rodziny Wedlów.

Tłumy w Fabryce Czekolady Wedla

Dodatkowo każdy z uczestników wydarzenia otrzymał kupon do Muzeum Neonów, w którym na co dzień można podziwiać wedlowski neon „Bajeczny”. Oczywiście jak co roku, nie zabrakło słodkich upominków, które umożliwiły przeniesienie dziecięcej, czekoladowej radości prosto do domów.

Portal używa plików cookies, korzystanie z portalu oznacza ich akceptację, więcej informacji na stronie "Polityka Cookies"

Korzystanie z portalu oznacza automatyczną akceptację postanowień zawartych w "Regulaminie Serwisu" i "Polityce Prywatności"

Przeczytaj inne:
Ostry Rammstein w Rebel.tv

Bohaterem najnowszego odcinka Rockfilera będzie ikona surowego, ciężkiego grania, niemiecki zespół Rammstein. Godzinny wywiad został nagrany podczas ostatniej wizyty zespołu...

Zamknij