Umów się ze mną. Take me out: W programie pojawi się Gwiazda!

Umów się ze mną. Take me out: W programie pojawi się Gwiazda!

Umów się ze mną. Take me out: W najbliższym odcinku randkowego show pojawi się nowa uczestniczka – Gwiazda. Zaintryguje Piotra „Gumę” Gumulca, którego zdziwi jej „oryginalne imię”.

– Rozumiem, że ojciec był nieźle wstawiony, jak szedł do urzędu? – zapyta Guma, próbując dociec, czy tak nietypowe oznaczenie uczestniczki na standzie to oznaka wybujałego ego, czy może kryje się za tym coś jeszcze.

Gwiazda nie da się sprowokować do wyznania i odpowie wymijająco: – Nabieram wody w usta.

Skąd pomysł, żeby zaprezentować się w show tak odważnie jako… Gwiazda? Otóż, okazuje się, że „Gwiazda” to po prostu nazwisko uczestniczki!

– Tak, to jest moje nazwisko – śmieje się Eliza Gwiazda – I wbrew pozorom ja nie gwiazdorzę, tylko z gwiazdami pracuję. Przeprowadzam z nimi wywiady i prowadzę relacje z wydarzeń modowych, kosmetycznych i kulturalnych.  Zgłosiłam się do programu, bo uwielbiam emocje i najlepiej czuję się przed kamerą. To jest mój świat – dodaje. – Jest to dla mnie nowe doświadczenie i przede wszystkim praca z najlepszymi w tej branży. Lubię ciekawych świata i pełnych pasji facetów, którzy wolą patrzeć na mnie niż na siebie w lustrze. Musi być 100% faceta w facecie. W „Umów się ze mną. Take Me Out” zgłębimy tajniki flirtu. Będą rozmowy pełne niedomówień, aluzji i podtekstów. Flirt to przecież początek, rozpoznanie partnera, pierwotny rytuał, przystawka przed daniem głównym, rozgrywka przed porywającym utworem… moje serce jest wolne, za chwilę wiosna… więc kto wie.

Eliza Gwiazda, prezenterka telewizyjna i blogerka, chyba jednak jest „trochę” gwiazdą – tylko na Instagramie obserwuje ją 30 tys. osób!

Trzeci odcinek rozrywkowego show Polsatu, już w najbliższą środę, 21 marca o godzinie 20:05.

Copyright © 2016 Wszelkie prawa zastrzeżone. Portal należy do grupy Obcasy.pl i używa cookies, korzystanie z portalu oznacza ich akceptację, więcej informacji na stronie "Polityka Cookies"
Przeczytaj inne:
Prestiżowa nagroda „Serce dla zwierząt” przyznana!

W poniedziałek, 4 czerwca, w hotelu Bellotto w Warszawie, odbyła się jubileuszowa, uroczysta gala plebiscytu „Serce dla zwierząt”, którą poprowadziła...

Zamknij