Czy umykają Ci najlepsze chwile macierzyństwa? Oto dziennik mamy

Czy umykają Ci najlepsze chwile macierzyństwa? Oto dziennik mamy

Dziennik to wspaniale zaprojektowana książka dla młodych mam. To twoje miejsce do zapisywania wspomnień, uczuć i przemyśleń z najważniejszych chwil macierzyństwa. Cudowne momenty zatrzymasz na całe życie i przypomnisz je sobie w trudnych czasach. Dzięki temu nie stracisz nadziei na lepsze jutro.

Dobre słowo pomaga przetrwać

Znajdziesz w nim słowa wsparcia, wskazówki, jak znaleźć i wykorzystać czas dla siebie, inspirujące hasła, proste przepisy kulinarne i kalendarium przełomowych momentów w życiu mamy i dziecka. Dziennik to strony pełne otuchy, miłości i humoru. To idealny prezent dla każdej nowej mamy.

Czy umykają Ci najlepsze chwile macierzyństwa? Oto dziennik mamy

Wiem z doświadczenia

Nazywam się Amy Ransom, jestem mamą i autorką bloga Surviving Motherhood (Przetrwać macierzyństwo). Mam troje dzieci. Każde z nich przyniosło ze sobą na świat inne wyzwania i radości, bo przecież każde dziecko jest wyjątkowe. Wymyśliłam Dziennik, żeby pomóc młodym mamom przetrwać pierwsze dwanaście miesięcy wspólnego życia z maluchem. Zawarłam w nim wszystko to, czego mnie samej brakowało, bym mogła przestać się zamartwiać i zacząć cieszyć macierzyństwem.
Pozdrawiam ciepło,
Amy
PS. Naprawdę wszystko będzie dobrze

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Portal używa plików cookies, korzystanie z portalu oznacza ich akceptację, więcej informacji na stronie "Polityka Cookies"

Korzystanie z portalu oznacza automatyczną akceptację postanowień zawartych w "Regulaminie Serwisu" i "Polityce Prywatności"

Adres redakcji: ul. Obrazkowa 2, 03-188 Warszawa | tel. redakcyjny: +48 512 936 995 | e-mail: blog@obcasy.pl

Przeczytaj inne:
Gwiazdy pomagają dzieciom: rusza projekt charytatywno-malarski „Wyjść z twarzą”

11 czerwca, we foyer Teatru Polskiego w Warszawie odbędzie się uroczysty wernisaż portretów znanych postaci ze świata kultury i sztuki...

Zamknij