Dysponujemy nowoczesną, klimatyzowaną salą konferencyjną oraz sprzętem audiowizualnym umożliwiającym zorganizowanie spotkania, konferencji czy szkolenia w miłym otoczeniu. Zapraszamy również indywidualnych gości, którzy chcieliby zrelaksować się w naszym spa lub wziąć udział w którymś z turnusów rehabilitacyjnych lub odchudzających. Troszczymy się o każdego naszego klienta, więc oferujemy do Państwa dyspozycji również pokoje dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Współpracujemy z Narodowym Funduszem Zdrowia, dlatego przyjazd do nas wcale nie musi wiązać się z nadszarpnięciem domowego budżetu. Zapraszamy do Kołobrzegu i hotelu Verano wszystkich tych, którzy dbając o zdrowie i kondycję fizyczną, chcieliby spędzić miło czas.

Wszystkich chętnych zapraszamy na naszą stronę: http://verano.kolobrzeg.pl/zabiegi/inhalacje/. Tutaj znajdziecie Państwo wszelkie przydatne informacje, które pozwolą wybrać spośród szerokiej gamy usług te, które Was interesują. Podczas turnusów rehabilitacyjnych i odchudzających oferujemy także opiekę lekarza oraz dietetyka, ponieważ zdrowie naszych klientów i ich zadowolenie jest dla nas najważniejsze. Pyszna kuchnia to przyjemny dodatek do pobytu w naszym hotelu. Odchudzających się upewniamy, że na nich czekają smaczne i zdrowe posiłki skomponowane pod czujnym okiem naszego dietetyka. Zdrowie i dobra kondycja fizyczna i psychiczna to cechy, na które można zapracować, najlepiej pod okiem fachowców. Dlaczego więc nie zacząć już dziś? Zapraszamy do klimatycznego Kołobrzegu, do hotelu Verano na dostosowane do Państwa możliwości zajęcia ruchowe, wyborne jedzenie oraz zabiegi fizykoterapeutyczne. Najlepiej wypocząć można właśnie u nas. Nie wierzysz? Przyjedź i przekonaj się sam.

Portal używa plików cookies, korzystanie z portalu oznacza ich akceptację, więcej informacji na stronie "Polityka Cookies"

Korzystanie z portalu oznacza automatyczną akceptację postanowień zawartych w "Regulaminie Serwisu" i "Polityce Prywatności"

Przeczytaj inne:
Zdrowe i gęste włosy krok po kroku

Wypadanie włosów Samo wypadanie włosów jest zjawiskiem naturalnym i nie powinno nas niepokoić. Jeśli jednak proces ten znacznie lub nagle...

Zamknij