Zimowe buty, czyli jak połączyć modę z wygodą

Zimą często dopadają nas różne choroby i przeziębienia. Jeśli nie chcemy zbyt dużo czasu spędzić w łóżku, popijając lekarstwa i walcząc z wysoką temperaturą, musimy zadbać o to, aby nasze stopy pozostały ciepłe niezależnie od pogody. Koniecznie zwróćmy więc uwagę na to, czy wybrany przez nas model butów jest odpowiednio ocieplany. Obuwie powinno jednocześnie pozwalać stopie „oddychać” i zapewniać właściwą cyrkulację powietrza. Sprawdźmy też, czy podeszwa jest wystarczająco gruba, ponieważ zbyt cienka również może być drogą uciekania cennego ciepła. Idealnym rozwiązaniem na zimę są np. uwielbiane przez kobiety w każdym wieku buty Emu – cenimy ich wygodę oraz doskonałą ochronę przed mrozem. Dzięki wyjątkowym właściwościom wełny merynosów, z której są wykonane, zimą będą doskonale ogrzewać nasze stopy.

Zawsze sucho

Chyba każdej z nas zdarzyło się kiedyś przemoczyć stopy – to wyjątkowo nieprzyjemne uczucie, zwłaszcza zimą, kiedy palce momentalnie stają się lodowato zimne. Dlatego zimowe buty muszą być nie tylko ciepłe, lecz także wodoodporne. Zwłaszcza te, które zakładamy wychodząc na zimowy spacer czy na sanki z naszą pociechą. Wiele pań lubi nosić kalosze – przecież nie zawsze zimą jest duży mróz, czasem mamy do czynienia z nieprzyjemną pluchą. Pamiętajmy jednak, aby wybrać ocieplane modele, które zapewnią odpowiednią temperaturę. Możemy też kupić specjalne ocieplacze do kaloszy np. marki Hunter. Wiele ciekawych modeli znajdziemy w sieci, np. na stronie ButSklep.pl – w takich sklepach internetowych z markowym obuwiem możemy liczyć m.in. na możliwość bezproblemowej wymiany czy zwrotu towaru.

Wygodnie i z klasą

Jeśli szukamy wygodnego, ciepłego, a jednocześnie niezwykle stylowego obuwia, sięgnijmy po sprawdzone i znane na całym świecie marki, takie jak np. Clarks lub Mustang. Dzięki połączeniu najwyższej jakości materiałów, niezwykle starannego wykonania, a także oryginalnego wzornictwa bez trudu odnajdziemy idealne dla siebie buty. W tym sezonie na topie są modele uniwersalne, wygodne i zdrowe dla naszych stóp, co doskonale wpisuje się w filozofię największych marek na rynku obuwniczym.

 

Portal używa plików cookies, korzystanie z portalu oznacza ich akceptację, więcej informacji na stronie "Polityka Cookies"

Korzystanie z portalu oznacza automatyczną akceptację postanowień zawartych w "Regulaminie Serwisu" i "Polityce Prywatności"

Przeczytaj inne:
Zmowa milczenia. Katarzyna Pisarzewska

Już 25 września będzie miała premierę Zmowa milczenia Katarzyny Pisarzewskiej. Autorka jest przede wszystkim kojarzona z pełnych humoru opowieści o...

Zamknij