Zmowa milczenia. Katarzyna Pisarzewska

Już 25 września będzie miała premierę Zmowa milczenia Katarzyny Pisarzewskiej. Autorka jest przede wszystkim kojarzona z pełnych humoru opowieści o żonach nieudolnych mafiosów z Halo Wikta! i Wikta, ratuj. Została za nie doceniona otrzymując w 2002 roku nagrodę główną konkursu Złote Pióro, za najlepszą współczesną książkę dla kobiet.

Zmowa milczenia, to powieść obyczajowa z wątkiem kryminalnym.

Dlaczego warto mówić o książce?

– Książka inspirowana prawdziwymi wydarzeniami, autorka przygotowując materiał do książki przeprowadziła szereg rozmów z przedstawicielami: Policji.

– Świetna analiza relacji społecznych. Wraz z postępującą historią ujawnione jest wewnętrzne zepsucie bohaterów, którzy początkowo wydawali się niewinni.
– Bohaterowie to ludzie z krwi i kości, których może znać każdy z nas. A tajemnicze i mroczne zdarzenia z Gosztowa mogą wydarzyć się w każdym małym polskim miasteczku.
Silna postać kobiety – policjantki, w męskim świecie. Autentyczna bohaterka, z przeszłością.

 

Portal używa plików cookies, korzystanie z portalu oznacza ich akceptację, więcej informacji na stronie "Polityka Cookies"

Korzystanie z portalu oznacza automatyczną akceptację postanowień zawartych w "Regulaminie Serwisu" i "Polityce Prywatności"

Przeczytaj inne:
Jak opóźnić starzenie się skóry?

Skóra zaczyna się starzeć już po 25. roku życia. Na początku oznaki są mało widoczne, gdyż skóra stale się odnawia...

Zamknij