Zmowa milczenia. Katarzyna Pisarzewska

Już 25 września będzie miała premierę Zmowa milczenia Katarzyny Pisarzewskiej. Autorka jest przede wszystkim kojarzona z pełnych humoru opowieści o żonach nieudolnych mafiosów z Halo Wikta! i Wikta, ratuj. Została za nie doceniona otrzymując w 2002 roku nagrodę główną konkursu Złote Pióro, za najlepszą współczesną książkę dla kobiet.

Zmowa milczenia, to powieść obyczajowa z wątkiem kryminalnym.

Dlaczego warto mówić o książce?

– Książka inspirowana prawdziwymi wydarzeniami, autorka przygotowując materiał do książki przeprowadziła szereg rozmów z przedstawicielami: Policji.

– Świetna analiza relacji społecznych. Wraz z postępującą historią ujawnione jest wewnętrzne zepsucie bohaterów, którzy początkowo wydawali się niewinni.
– Bohaterowie to ludzie z krwi i kości, których może znać każdy z nas. A tajemnicze i mroczne zdarzenia z Gosztowa mogą wydarzyć się w każdym małym polskim miasteczku.
Silna postać kobiety – policjantki, w męskim świecie. Autentyczna bohaterka, z przeszłością.

 

Copyright © 2016 Wszelkie prawa zastrzeżone. Portal należy do grupy Obcasy.pl i używa cookies, korzystanie z portalu oznacza ich akceptację, więcej informacji na stronie "Polityka Cookies"
Przeczytaj inne:
Tribute to The Beatles – magiczny koncert w Sali Kongresowej już za nami.

„50 lat minęło…” a muzyka The Beatles pozostaje nieśmiertelna! Potwierdzeniem tego stwierdzenia był występ The Magic Of The Beatles. Publiczność...

Zamknij