• Dom
  Wnętrza w nowoczesnym stylu

  Dom jest miejscem, do którego żywimy wielki sentyment. Aranżując jego wnętrze, dbamy, by oddawało nasz charakter. Jedni wolą pomieszczenia przestronne, inni stawiają na minimalizm, niezależnie od metrażu możemy jednak urządzić nasze mieszkanie bardzo nowocześnie.

 • Dom
  5 domowych roślin, które są łatwe w utrzymaniu

  Zieleń pokojowa, która zamiast ozdabiać, sprawia tylko problemy w utrzymaniu, nie spełnia swojego zadania. Dlatego jeśli nie mamy za dużej wiedzy o roślinach lub brakuje nam czasu, by odpowiednio się nimi opiekować i systematyczności, warto zdecydować się na gatunki niewymagające, łatwe w uprawie. Poniżej przedstawiamy pięć „żelaznych” roślin pokojowych.

 • Dom
  Światło i przestrzeń – elementy gwarantujące harmonię

  Mieszkanie to centrum życia rodzinnego i bezpieczne zacisze, miejsce schronienia i odpoczynku. Jego wygląd musi więc iść w parze z funkcjonalnością. Modne style wnętrzarskie ulegają zmianom, ale są elementy ponadczasowe takie jak światło i przestrzeń. W nowoczesnych trendach aranżacji wnętrz stawia się właśnie na te dwa elementy, wręcz eksponuje się je, ponieważ jak żadne inne […]

Copyright © 2016 Wszelkie prawa zastrzeżone. Portal należy do grupy Obcasy.pl i używa cookies, korzystanie z portalu oznacza ich akceptację, więcej informacji na stronie "Polityka Cookies"