• LifeStyle
  Wachowicz i Gessler przy wspólnym blacie! Mamy zdjęcia!

  Takiego duetu w jednej kuchni nikt się nie spodziewał! Już od 9 grudnia, w sobotnie poranki o godzinie 10:10 w Polsacie, kulinarni eksperci – Ewa Wachowicz i Mateusz Gessler połączą siły w trzech ostatnich odcinkach jesiennego sezonu „Ewa gotuje”. Będzie pysznie i inspirująco a wszystko okraszone wspaniałą atmosferą i ciekawymi poradami. 9 grudnia wspólne gotowanie […]

 • Pieniądze
  Efektywne szkolenia biznesowe
  Efektywne szkolenia biznesowe

  „Przygotuj swoich pracowników do sukcesu! Odkryj tajniki efektywnych szkoleń biznesowych, które pomogą wzmocnić umiejętności i zwiększyć wydajność Twojej firmy. Zainwestuj w rozwój swojego zespołu i ciesz się wzrostem wyników!”

 • Lady Amarena Poland – rozstrzygnięcie konkursu dla barmanek

  Ewa Nowicka, barmanka na co dzień związana z warszawskim Regina Bar, zwyciężyła w konkursie Lady Amarena Poland organizowanym przez włoską markę Fabbri oraz jej polskiego dystrybutora – Gourmet Foods. Laureatka powalczy o międzynarodowy tytuł Lady Amarena 2021/2022 we włoskiej Bolonii.

 • LifeStyle
  Miss Polski 2021
  Najpiękniejsze Polki podbiły Małopolskę. Mamy zdjęcia ze zgrupowania Miss Polski 2021

  Miss Polski 2021 zbliża się wielkimi krokami. Wielki finał, który zostanie wyemitowany w telewizji Polsat, już w piątek 20 sierpnia o godzinie 20.00. Najpiękniejsze Polki zaprezentują się na gali Festiwalu Piękna w Parku Strzeleckiego w Nowym Sączu. Tymczasem przebywają na zgrupowaniu przygotowawczym – zwiedzają Małopolskę, biorą udział w sesjach zdjęciowych, udzielają wywiadów. Finalistki Miss Polski […]

Portal używa plików cookies, korzystanie z portalu oznacza ich akceptację, więcej informacji na stronie "Polityka Cookies"

Korzystanie z portalu oznacza automatyczną akceptację postanowień zawartych w "Regulaminie Serwisu" i "Polityce Prywatności"

Adres redakcji: ul. Obrazkowa 2, 03-188 Warszawa | tel. redakcyjny: +48 512 936 995 | e-mail: blog@obcasy.pl