• LifeStyle
  Jak polskie gwiazdy bawiły się na 3. urodzinach Hula Kula?

  W zeszłą sobotę Hula Kula przy ulicy Jagiellońskiej świętowało swoje trzecie urodziny. Na imprezie pojawili się m.in. Piotr Stramowski, Wiktoria Gąsiewska, Ewa Lubert, uczestnicy programów Big Brother iWarsaw
  Shore oraz aktorzy serialu „Na Sygnale”.

 • LifeStyle
  SMYK wrócił na Kruczą 50!

  W czwartek 20 września 2018 r. w budynku CEDET w Warszawie przy ul. Kruczej 50 został otwarty nowy flagowy salon sieci SMYK. W ten sposób sklep wrócił do swojej historycznej lokalizacji. Z tej okazji dla wszystkich odwiedzających przygotowano specjalny rabat w wysokości 20% na cały asortyment oraz wiele atrakcji dla dzieci.

 • Relacje
  Prestiżowa nagroda „Serce dla zwierząt” przyznana!

  W poniedziałek, 4 czerwca, w hotelu Bellotto w Warszawie, odbyła się jubileuszowa, uroczysta gala plebiscytu „Serce dla zwierząt”, którą poprowadziła Paulina Smaszcz-Kurzajewska. Po raz 15., redakcja portalu Psy.pl przyznała swoją nagrodę. W głosowaniu czytelników i internautów, wygrała Pani Krystyna Seemayer, która prowadzi hospicjum dla starych i schorowanych psów „Staruszkowo”.

Portal używa plików cookies, korzystanie z portalu oznacza ich akceptację, więcej informacji na stronie "Polityka Cookies"

Korzystanie z portalu oznacza automatyczną akceptację postanowień zawartych w "Regulaminie Serwisu" i "Polityce Prywatności"

Adres redakcji: ul. Obrazkowa 2, 03-188 Warszawa | tel. redakcyjny: +48 512 936 995 | e-mail: blog@obcasy.pl