• Koncerty
  Reni Jusis świętuje w tym roku 20-lecie swojego kultowego albumu „Trans Misja

  W tym roku Reni Jusis obchodzi 20-lecie swojego kultowego albumu „Trans Mis”! To prawdziwy powód do świętowania dla fanów artystki i miłośników jej muzyki. Przez te lata płyta ta nie tylko utrzymała się w czołówce najlepszych polskich albumów, ale również wywarła ogromny wpływ na rodzimą scenę muzyczną. Czasami warto wracać do klasyków, by docenić ich ponadczasowość – a „Trans Mis” jest właśnie jednym z takich arcydzieł. Nie mogę się już doczekać kolejnych koncertów Reni, gdzie usłyszymy jej największe hity w nowych aranżacjach. Już teraz zapowiada się niesamowite show!

 • Koncerty
  Milion osób na transmisji online

  Tegoroczny Pol’and’Rock Festival odbył się w nietypowej dla siebie formie – festiwal przeniósł się do internetu. Transmisje online biły rekordy popularności.

 • Koncerty
  Brodka w poszukiwaniu wschodzących gwiazd, czyli III. edycja konkursu FIRESTONE Headliners of Tomorrow

  Właśnie rusza III. edycja FIRESTONE Headliners of Tomorrow. Przewodniczącą Jury i ambasadorką konkursu, którego celem jest znalezienie nowych, wschodzących talentów i umożliwienie im występu przed szeroką publicznością, już po raz trzeci została Brodka. Artystka, wraz z pozostałymi Jurorami, przysłucha się wszystkim nadesłanym zgłoszeniom i wyłoni trójkę finalistów. Zwycięzcę, który zagra na Firestone Stage podczas Open’er […]

 • Koncerty
  Natalia Nykiel gościem specjalnym w finałowym odcinku The Voice Kids

  Ta dziewczyna zna wszystkich ludzi na wyspie, a jednak postanawia wyruszyć w podróż, by odnaleźć skarb oceanu. Znacie Vaianę? Atmosferę bajki, która od kilku lat wzrusza pokolenia na całym świecie w finałowym odcinku „The Voice Kids” przywoła Natalia Nykiel. Wokalistka zaśpiewa nominowaną do nagród Grammy, Złotych Globów i Oscarów piosenkę „Pół kroku stąd”, którą wykonała […]

 • Koncerty
  Tydzień z gwiazdami w Międzyzdrojach

  Podczas trwającego pięć dni 22 Festiwalu Gwiazd do Międzyzdrojów przyjadą znani i lubiani przedstawiciele świata teatru, muzyki i filmu. Dziesięcioro z nich odciśnie swoje dłonie w Alei Gwiazd. Ponadto, w ramach cyklu „Gwiazdy Bestsellerów”, w hotelu Vienna House Amber Baltic Miedzyzdroje, pojawią się także autorzy poczytnych książek.

Portal używa plików cookies, korzystanie z portalu oznacza ich akceptację, więcej informacji na stronie "Polityka Cookies"

Korzystanie z portalu oznacza automatyczną akceptację postanowień zawartych w "Regulaminie Serwisu" i "Polityce Prywatności"

Adres redakcji: ul. Obrazkowa 2, 03-188 Warszawa | tel. redakcyjny: +48 512 936 995 | e-mail: blog@obcasy.pl