• Świat i Nauka
  Wskazówki, jak napisać dobre CV
  Wskazówki, jak napisać dobre CV

  „Szukasz pracy, ale nie wiesz jak napisać dobre CV? Nie martw się! Oto kilka prostych wskazówek, które pomogą Ci stworzyć idealny dokument. Przede wszystkim zwróć uwagę na przejrzystość i czytelność – unikaj długich akapitów i używaj punktów. Pamiętaj także o dopasowaniu swojego CV do wymagań konkretnej firmy oraz podkreśleniu swoich najważniejszych osiągnięć. A przede wszystkim bądź oryginalny i wyraź siebie! Z tą pomocą z pewnością uda Ci się znaleźć wymarzoną pracę.”

 • Pieniądze
  Sztuczna inteligencja w biznesie

  Sztuczna inteligencja jest jednym z częściej wymienianych trendów technologicznych, które mają zrewolucjonizować współczesny biznes. Gartner wymienia AI w absolutnej czołówce globalnych kierunków rozwoju technologicznego. Zdaniem analityków z amerykańskiego instytutu do 2020 roku elementy AI znajdą się w niemal każdym nowym oprogramowaniu1, a 85% interakcji pomiędzy konsumentami a obsługą klienta ma zachodzić przy wykorzystaniu sztucznej inteligencji.

 • Gadżety
  Znamy już polskie ceny najnowszego Kindle Oasis 2 !

  Najnowszy model Kindle Oasis 2 już dostępny w polskich sklepach internetowych. Zamówienia można już składać w przedsprzedaży, a realizowane będą w pierwszej połowie listopada. Obserwując ceny modeli, możemy zauważyć, że nową wersję urządzenia możemy kupić już od 1299zł m.in. w czytio.pl z przesyłką gratis. Dostępne także eleganckie etui.

Portal używa plików cookies, korzystanie z portalu oznacza ich akceptację, więcej informacji na stronie "Polityka Cookies"

Korzystanie z portalu oznacza automatyczną akceptację postanowień zawartych w "Regulaminie Serwisu" i "Polityce Prywatności"

Adres redakcji: ul. Obrazkowa 2, 03-188 Warszawa | tel. redakcyjny: +48 512 936 995 | e-mail: blog@obcasy.pl