• Książka
  Książka Katarzyny Nosowskiej – „Nie mylić z miłością”

  „Nie” – trzecia część niezwykłej sagi Nosowskiej, która porusza tematykę przemijania i poszukiwania sensu życia. Czytelnicy będą mogli poznać dalsze losy bohaterów, którzy stawiają czoła wyzwaniom codziennego życia. Pełna emocji i głębokich refleksji historia, która z pewnością poruszy serca czytelników.

 • Książka
  Huawei dzisiaj oficjalnie ogłosił datę premiery najnowszego modelu Watch GT 3 Pro!

  Flagowe smartwatche Huawei są dostępne w przedsprzedaży już od 18 maja br. w dwóch wersjach – z tytanową kopertą (46 mm) oraz z kopertą ceramiczną (43 mm). Huawei Watch GT 3 Pro oferuje najwyższą jakość wykonania i zastosowanych materiałów, duży i wyraźny wyświetlacz, wydajną baterię z funkcją szybkiego ładowania bezprzewodowego. Ponadto smartwatche z serii Huawei Watch GT 3 Pro zostały wyposażone w nowe funkcje sportowe i zdrowotne oraz umożliwiają […]

 • Koncerty
  Milion osób na transmisji online

  Tegoroczny Pol’and’Rock Festival odbył się w nietypowej dla siebie formie – festiwal przeniósł się do internetu. Transmisje online biły rekordy popularności.

Portal używa plików cookies, korzystanie z portalu oznacza ich akceptację, więcej informacji na stronie "Polityka Cookies"

Korzystanie z portalu oznacza automatyczną akceptację postanowień zawartych w "Regulaminie Serwisu" i "Polityce Prywatności"

Adres redakcji: ul. Obrazkowa 2, 03-188 Warszawa | tel. redakcyjny: +48 512 936 995 | e-mail: blog@obcasy.pl