• Książka
  Książka Katarzyny Nosowskiej – „Nie mylić z miłością”

  „Nie” – trzecia część niezwykłej sagi Nosowskiej, która porusza tematykę przemijania i poszukiwania sensu życia. Czytelnicy będą mogli poznać dalsze losy bohaterów, którzy stawiają czoła wyzwaniom codziennego życia. Pełna emocji i głębokich refleksji historia, która z pewnością poruszy serca czytelników.

 • Płyta
  Reedycje płyt PIHa, Hukosa i Fabuły w dobrych sklepach

  Tak oto wędrując po Empiku, Saturnie czy Media Markt możesz natknąć się na reedycję pierwszego albumu Hukosa „Ostrze Moich Oskarżeń” z dodatkowym nowym utworem, wznowienie legalnego debiutu Fabuły pt. „Dzieło Sztuki” w eleganckim digipacku oraz jedną z niedostępnych przez kilka ostatnich lat płyt Piha – „Krew, Po i Łzy” – wydaną w poprawionej szacie graficznej. […]

 • Płyta
  JANET JACKSON. THE BEST. Premiera: 14 grudnia 2009

  Na płycie znalazła się również nowa piosenka – napisany wspólnie z Rodneyem Jerkinsem singiel „Make Me”, który jest hołdem złożonym Michaelowi i jego piosence z 1979 roku pt: „Don’t Stop Till You Get Enough”. W załączniku historia każdego z kawałków na płycie… Tracklista: CD 1 1. What Have You Done For Me Lately 2. Nasty […]

Portal używa plików cookies, korzystanie z portalu oznacza ich akceptację, więcej informacji na stronie "Polityka Cookies"

Korzystanie z portalu oznacza automatyczną akceptację postanowień zawartych w "Regulaminie Serwisu" i "Polityce Prywatności"

Adres redakcji: ul. Obrazkowa 2, 03-188 Warszawa | tel. redakcyjny: +48 512 936 995 | e-mail: blog@obcasy.pl