• Pieniądze
  Efektywne szkolenia biznesowe
  Efektywne szkolenia biznesowe

  „Przygotuj swoich pracowników do sukcesu! Odkryj tajniki efektywnych szkoleń biznesowych, które pomogą wzmocnić umiejętności i zwiększyć wydajność Twojej firmy. Zainwestuj w rozwój swojego zespołu i ciesz się wzrostem wyników!”

 • LifeStyle
  Pandemia może pogorszyć ściągalność alimentów

  Ściągalność alimentów, która już przed pandemią nie przedstawiała się najlepiej, może się jeszcze pogorszyć. W wyniku paraliżu gospodarczego, rodzice stracą źródła dochodu nie mogąc uiścić nałożonych świadczeń. Po tym jak w wyniku paraliżu gospodarczego wywołanego pandemią, rodzice, którym sąd nakazał płacenie alimentów, stracą źródła dochodu, przybędzie dzieci, które nie otrzymają świadczeń. Pandemia już utrudniła drogę […]

 • Pieniądze
  Sztuczna inteligencja w biznesie

  Sztuczna inteligencja jest jednym z częściej wymienianych trendów technologicznych, które mają zrewolucjonizować współczesny biznes. Gartner wymienia AI w absolutnej czołówce globalnych kierunków rozwoju technologicznego. Zdaniem analityków z amerykańskiego instytutu do 2020 roku elementy AI znajdą się w niemal każdym nowym oprogramowaniu1, a 85% interakcji pomiędzy konsumentami a obsługą klienta ma zachodzić przy wykorzystaniu sztucznej inteligencji.

 • Pieniądze
  Kobiety dłużej myślą nad kredytem i obawiają się pożyczania

  Gorzej zarabiają od mężczyzn, są mniej aktywne zawodowo, bardziej lubią zakupy i wydawanie pieniędzy, chętniej od mężczyzn zaciągają kredyty, a mimo to zdecydowanie lepiej obsługują swoje zobowiązania. Z danych wynika, że niesolidnych dłużników kobiet jest jedynie 38 proc. Jak one to robią?

Portal używa plików cookies, korzystanie z portalu oznacza ich akceptację, więcej informacji na stronie "Polityka Cookies"

Korzystanie z portalu oznacza automatyczną akceptację postanowień zawartych w "Regulaminie Serwisu" i "Polityce Prywatności"

Adres redakcji: ul. Obrazkowa 2, 03-188 Warszawa | tel. redakcyjny: +48 512 936 995 | e-mail: blog@obcasy.pl