3 KROKI DO PIĘKNEGO SPOJRZENIA KAŻDEGO DNI

galenic-pur-2-en-1_0
Skóra pod oczami jest wyjątkowo cienka, dlatego wymaga odpowiedniej, codziennej pielęgnacji, która zadba o jej kondycję. Troszcząc się o nią, należy pamiętać przede wszystkim o stałym nawilżaniu, ponieważ szybko ulega przesuszeniu. Nie chroni jej warstwa lipidowa, co sprawia, że te okolice starzeją się najszybciej. U niektórych osób pierwsze zmarszczki pod oczami mogą pojawić się już po 25. roku życia.

Na szczęście, odpowiednia pielęgnacja pozwala na opóźnienie procesu starzenia. W końcu piękne spojrzenie to pierwsze co przyciąga wzrok! Podsuwamy 3 proste kroki w codziennej pielęgnacji okolic oczu, które sprawią, że będą one zachwycały pięknym i młodym wyglądem przez wiele następnych lat.

Krok pierwszy: oczyszczanie

Oczyszczanie to jeden z najważniejszych etapów pielęgnacyjnych skóry w ciągu dnia. Dokładne usunięcie makijażu i zanieczyszczeń zapobiega powstawaniu podrażnień w nocy. Wybrany preparat do demakijażu okolic oczu powinien być specjalnie do tego stworzony. Taki kosmetyk skutecznie je oczyści, nie narażając ich przy tym na podrażnienia.
Galénic PUR 2w1 to ekspresowy demakijaż twarzy i oczu bez spłukiwania, który łączy zalety mleczka i lotionu. Stanowi doskonałą równowagę między skutecznością a tolerancją. Formuła oparta na wodzie kwiatowej z nostrzyka posiada właściwości kojące i stymulujące oczyszczanie skóry z toksyn. Zawarcie tego składnika w formie miceli pozwala na dokładne oczyszczanie, przy zachowaniu maksymalnej tolerancji skóry wokół oczu.
Cena: 45 zł
Pojemność: 200 ml

Krok drugi: idealny krem pod oczy

Ulubiony krem do twarzy nie powinien być stosowany do pielęgnacji skóry wokół oczu. Konsystencja produktu pod oczy powinna być wyjątkowo lekka i szybko się wchłaniać, aby skóra w tych okolicach nie była narażona na rozciąganie. Takie kosmetyki powinny zawierać delikatne składniki, które nie spowodują uczulenia. Warto poszukać takich, które przy pomocy naturalnych składników i witamin nawilżą oraz wygładzą skórę w okolicach oczu.
Galénic Ophycée Krem wygłądzający do skóry wokół oczu to produkt zmniejszający zmarszczki, cienie i opuchnięcia wokół oczu. Formuła wykorzystująca przeciwzmarszczkowe działanie niebieskich alg została zamknięta w lekkiej, świeżej konsystencji. Dodatkowo, zawarta w niej witamina E działa przeciwutleniająco, a naturalne gumy zapewniają optymalne nawilżenie. Wraz z produktem dostępna jest specjalnie opracowana dla Galénic instrukcja masażu, który wzmacnia wygładzające i rozświetlające działanie kremu.
Cena: 139 zł
Pojemność: 15m

galenic km

Krok trzeci: korektor

Korektor pod oczy to szybki sposób na piękne, jasne spojrzenie. Sięgając po niego, należy pamiętać, aby był dostosowany do wrażliwych okolic oczu. Nie powinien być ciężki i wystarczy, gdy jego szybko wchłaniająca się formuła będzie o 1-2 odcienie jaśniejsza od naszego koloru skóry. Dodatkowym atutem są witaminy i składniki chroniące skórę okolic oczu przed toksynami.
Galénic Teint Lumière Korektor rozświetlający pod oczy poprawia kolor skóry wokół oczu. Zawiera pigmenty rozświetlające, które niwelują oznaki zmęczenia i wynikające z nich cienie pod oczami. Korektor zaraz po nałożeniu stapia się ze skórą, nadając jej satynowe wykończenie. W formule produktu została wykorzystana Uncaria z Amazonii o działaniu przeciwutleniającym i rozświetlającym. Specjalnie opracowana formuła oparta na odwróconej emulsji chroni składnik przed dostępem tlenu, dzięki czemu zachowuje on wszystkie swoje właściwości. Betaina i glikol, zawarte w formule, działają nawilżająco. Spojrzenie jest rozświetlone, a skóra gładka.
Cena: 79 zł
Pojemność: 2,5 ml

Clipboard01 kim

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Portal używa plików cookies, korzystanie z portalu oznacza ich akceptację, więcej informacji na stronie "Polityka Cookies"

Korzystanie z portalu oznacza automatyczną akceptację postanowień zawartych w "Regulaminie Serwisu" i "Polityce Prywatności"

Przeczytaj inne:
Agnieszka Szulim: Piosenkarki ze mnie nie będzie. Naprawdę źle śpiewam

Udział w śpiewanej reklamie Agnieszka Szulim uważa za największy paradoks w swoim życiu. Gwiazda TVN twierdzi, że kompletnie nie potrafi śpiewać, o czym uprzedzała...

Zamknij