Izabela Janachowska twarzą nowej kampanii znanej marki na Wiosnę-Lato 2018!

Izabela Janachowska twarzą nowej kampanii znanej marki na Wiosnę-Lato 2018!

Izabela Janachowska to najsłynniejsza w Polsce „wedding planerka”, która nie boi się wyzwań, wielokrotnie udowadniając, że własne zdanie, dążenie do spełnienia i zadowolenie z siebie jest najważniejsze!

Styl Izabeli oscyluje między klasyczną elegancją podsyconą przez miłość do latynoamerykańskiego tańca, będącego jej drugą naturą oraz subtelną, dziewczęcą odsłoną, podkreślającą osobowość i charakter. Prezenterka uwielbia ekskluzywne dodatki i oryginalne, przyciągające wzrok akcesoria, dlatego każdy look urozmaica stylową biżuterią, którą łączy i miksuje na różne sposoby.

Kreatywność to klucz do sukcesu

To właśnie niezależność, kreatywność i styl Izabeli Janachowskiej idealnie odzwierciedlają wizję marki Selfie Jewellery – której zadaniem jest podkreślenie wewnętrznego „Ja!” – zachęciły markę do mianowania prezenterki twarzą najnowszej kolekcji na sezon wiosna – lato 2018.

Po raz kolejny marka pozostawia pełną dowolność w interpretacji swoich projektów, podkreślając tym samym znaczenie indywidualizmu i osobowości w kreowaniu własnego stylu.

Głównym założeniem firmy jest zasada „pick and mix”, czyli możliwość modułowego łączenia ze sobą wszystkich elementów, które razem tworzą bardzo spójną całość. Te dyskretne dodatki zapewniają efekt niewymuszonej elegancji, co doceniły już takie osobowości polskiego show biznesu, jak Edyta Górniak, Marcelina Zawadzka, Karolina Pisarek, Margaret, Paulina Krupińska czy Zosia Ślotała.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Portal używa plików cookies, korzystanie z portalu oznacza ich akceptację, więcej informacji na stronie "Polityka Cookies"

Korzystanie z portalu oznacza automatyczną akceptację postanowień zawartych w "Regulaminie Serwisu" i "Polityce Prywatności"

Adres redakcji: ul. Obrazkowa 2, 03-188 Warszawa | tel. redakcyjny: +48 512 936 995 | e-mail: blog@obcasy.pl

Przeczytaj inne:
Zęby na kredyt coraz częściej

Coraz więcej gabinetów w Polsce umożliwia swoim pacjentom leczenie zębów na kredyt. Umowa z bankiem zapewnia gabinetowi płynność, a pacjentowi...

Zamknij