Katarzyna Cichopek pomaga kobietom pokochać siebie

Katarzyna Cichopek pomaga kobietom pokochać siebie

Katarzyna Cichopek pomaga kobietom pokochać siebie

Nowy program Katarzyny Cichopek

Nowa Ja! to program z gatunku makeover. Pokazane są w nim historie, niezadowolonych z siebie lub ze swojego życia, kobiet, które pragną pozytywnej zmiany. Widzowie zobaczą, z jakimi problemami muszą się one borykać, co wpłynęło na ich życiową sytuację, co leży   źródeł ich złego samopoczucia. Nie na każdy problem istnieje jedna mądra rada, jednak life coach i trenerka rozwoju osobistego programu Nowa Ja! Joanna Godecka, stara się pomóc każdej z bohaterek. Dzięki temu uczestniczki programu, stają się pewnymi siebie i swojej wartości kobietami. Ich wewnętrzna, duchowa przemiana wiąże się także ze zmianą wyglądu.

Formuła

Pod czujnym okiem stylistki, wizażystki oraz fryzjera, bohaterki pięknieją i rozkwitają. Uporządkowanie chaosu, nazwanie problemu po imieniu, uświadomienie sobie źródeł własnych nieszczęść prowadzi bohaterki do oczyszczenia. Silniejsze, pewniejsze siebie i piękniejsze lepiej poradzą sobie z kłopotami dnia codziennego. Szczerych, wzruszających zwierzeń wysłucha gospodyni programu Katarzyna Cichopek, która ze swoją wrażliwością
i życiowym doświadczeniem potrafi zrozumieć i wczuć się w ich położenie.

Gospodyni o programie

Bardzo się cieszę z nowego projektu. Kolejne wyzwanie przede mną. Będzie wiele wzruszeń, ale jeszcze więcej radości. Walczymy z bohaterkami o marzenia, poczucie własnej wartości i lepsze jutro. Zapraszam do oglądania i przeżywania z nami tej przygody – mówi gospodyni programu Katarzyna Cichopek.

Emisja

Nowa Ja! jest produkcją własną nowego kanału 8TV. Emisja programu Nowa Ja!: od 28 września, w każdą środę o 22:00. Tylko na antenie 8TV.
Powtórki programu w każdy: czwartek o 22:30, piątek o 15:30 i niedzielę o 22:30.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Portal używa plików cookies, korzystanie z portalu oznacza ich akceptację, więcej informacji na stronie "Polityka Cookies"

Korzystanie z portalu oznacza automatyczną akceptację postanowień zawartych w "Regulaminie Serwisu" i "Polityce Prywatności"

Adres redakcji: ul. Obrazkowa 2, 03-188 Warszawa | tel. redakcyjny: +48 512 936 995 | e-mail: blog@obcasy.pl

Przeczytaj inne:
10-lecie kanału Polsat Film

W tym roku obchodzimy 10. urodziny Polsatu Film. Specjalnie na tę okazję przedstawiamy 10 filmowych premier kanału!

Zamknij