Katarzyna Cichopek pomaga kobietom pokochać siebie

Katarzyna Cichopek pomaga kobietom pokochać siebie

Katarzyna Cichopek pomaga kobietom pokochać siebie

Nowy program Katarzyny Cichopek

Nowa Ja! to program z gatunku makeover. Pokazane są w nim historie, niezadowolonych z siebie lub ze swojego życia, kobiet, które pragną pozytywnej zmiany. Widzowie zobaczą, z jakimi problemami muszą się one borykać, co wpłynęło na ich życiową sytuację, co leży   źródeł ich złego samopoczucia. Nie na każdy problem istnieje jedna mądra rada, jednak life coach i trenerka rozwoju osobistego programu Nowa Ja! Joanna Godecka, stara się pomóc każdej z bohaterek. Dzięki temu uczestniczki programu, stają się pewnymi siebie i swojej wartości kobietami. Ich wewnętrzna, duchowa przemiana wiąże się także ze zmianą wyglądu.

Formuła

Pod czujnym okiem stylistki, wizażystki oraz fryzjera, bohaterki pięknieją i rozkwitają. Uporządkowanie chaosu, nazwanie problemu po imieniu, uświadomienie sobie źródeł własnych nieszczęść prowadzi bohaterki do oczyszczenia. Silniejsze, pewniejsze siebie i piękniejsze lepiej poradzą sobie z kłopotami dnia codziennego. Szczerych, wzruszających zwierzeń wysłucha gospodyni programu Katarzyna Cichopek, która ze swoją wrażliwością
i życiowym doświadczeniem potrafi zrozumieć i wczuć się w ich położenie.

Gospodyni o programie

Bardzo się cieszę z nowego projektu. Kolejne wyzwanie przede mną. Będzie wiele wzruszeń, ale jeszcze więcej radości. Walczymy z bohaterkami o marzenia, poczucie własnej wartości i lepsze jutro. Zapraszam do oglądania i przeżywania z nami tej przygody – mówi gospodyni programu Katarzyna Cichopek.

Emisja

Nowa Ja! jest produkcją własną nowego kanału 8TV. Emisja programu Nowa Ja!: od 28 września, w każdą środę o 22:00. Tylko na antenie 8TV.
Powtórki programu w każdy: czwartek o 22:30, piątek o 15:30 i niedzielę o 22:30.

Copyright © 2016 Wszelkie prawa zastrzeżone. Portal należy do grupy Obcasy.pl i używa cookies, korzystanie z portalu oznacza ich akceptację, więcej informacji na stronie "Polityka Cookies"
Przeczytaj inne:
Czytelnicza pasja: jak ją rozwijać?

      W poszukiwaniu ciekawych książek Wybór odpowiednich książek dla dziecka to podstawa. Fantastyczne bajki i pięknie wydane opowiadania...

Zamknij