• LifeStyle
  Najlepszy prezent dla kobiety

  Do Świąt Bożego Narodzenia zostały niecałe 3 tygodnie, więc nadszedł czas na poszukiwanie prezentów dla najbliższych osób. Jak co roku każda z nas stanie przed dylematem, co kupić mamie, siostrze, najbliższej przyjaciółce… Praktyczny sprzęt domowy, książkę ulubionego autora, luksusowe kosmetyki… A może warto poszukać mniej oczywistego prezentu, który oprócz uśmiechu i radości może sprawić, że […]

 • LifeStyle
  Najpopularniejsze zabawki dla dzieci

  Czym kierują się mamy, wybierając zabawkę dla swojego dziecka? Czy na decyzje ma wpływ estetyka produktu, jego jakość a może polecenie innej mamy? Okazuje się, że w zależności od wieku maluszka, jego opiekunowie zwracają uwagę na inne aspekty. Jakie? 

 • LifeStyle
  5 sposobów jak osiągnąć przedświąteczny spokój

  Początek grudnia dla wielu z nas jest jednym z najbardziej pracowitych, a zarazem stresujących okresów roku. Chwilami ciężko pogodzić wszystkie obowiązki – pracę, przedświąteczne zakupy i sprzątanie ze znalezieniem chwili dla siebie. Właśnie w tym czasie – który powinien przynosić spokój i wprowadzać wyjątkową, magiczną atmosferę – warto znaleźć chwilę, by złapać głęboki oddech. Razem […]

 • LifeStyle
  Metalove z Golden Rose

  5 grudnia 2017 roku w eleganckiej, pełnej złotych akcentów Restauracji Fat Buddha w Warszawie marka Golden Rose zaprezentowała nowy, pełny blasku trend – makijaż, w którym prym wiodą połyskliwe, metaliczne akcenty. Tym eventem Golden Rose zaprezentowała ogromną gamę swoich nowości, pokazując produkty, które swoim glow uwiodły publikę – przedstawicieli mediów i piękne celebrytki.

 • LifeStyle
  Jak kupować prezenty w sieci?

  Bieganina po sklepach, kolejki i narastający stres – nie tak powinien wyglądać okres przedświąteczny. Zamiast tego lepiej spędzić ten czas z rodziną, a prezenty kupić przez internet. Wystarczy pamiętać o kilku zasadach.

Copyright © 2016 Wszelkie prawa zastrzeżone. Portal należy do grupy Obcasy.pl i używa cookies, korzystanie z portalu oznacza ich akceptację, więcej informacji na stronie "Polityka Cookies"