Najlepszy prezent dla kobiety

Najlepszy prezent dla kobiety

Do Świąt Bożego Narodzenia zostały niecałe 3 tygodnie, więc nadszedł czas na poszukiwanie prezentów dla najbliższych osób. Jak co roku każda z nas stanie przed dylematem, co kupić mamie, siostrze, najbliższej przyjaciółce… Praktyczny sprzęt domowy, książkę ulubionego autora, luksusowe kosmetyki… A może warto poszukać mniej oczywistego prezentu, który oprócz uśmiechu i radości może sprawić, że kobieta poczuje się bezpieczniej?

W Święta zadbaj też o zdrowie

Każda z nas posiada w swoim otoczeniu ważne kobiety, które inspirują, bawią, a gdy przyjdą ciężkie chwile, pocieszają. Jesteśmy ze sobą blisko, wspieramy się nawzajem, śmiejemy, plotkujemy. Jednak jest temat, który mimo silnych więzi stanowi tabu – jest to dbanie o zdrowie, szczególnie o piersi. Aż 57% Polek nigdy nie rozmawiało z bliskimi kobietami (mamą, siostrą czy przyjaciółką) o raku piersi, a 21,2% odbyło taką rozmowę tylko raz w życiu. Dane szokują, tym bardziej, że statystyki dotyczące tej choroby biją na alarm…

Potraktujmy Święta Bożego Narodzenia, jako pretekst do rozpoczęcia rozmowy na temat zdrowia piersi. Niech dbanie o nie stanie się atrybutem każdej świadomej i mądrej kobiety. To my jesteśmy siłą napędową naszych rodzin, to my mamy obowiązek żyć świadomiej, nie tylko dla siebie, lecz także dla naszych bliskich.

W Święta pamiętaj o tym co ważne

Zdrowie w zasięgu ręki

Zatroszczmy się o nasze zdrowie, jednocześnie dbając o bliskie nam kobiety. Wybierając prezent świąteczny postawmy na to, co jest naprawdę ważne. Podarujmy sobie lub bliskim Braster, który pomoże nam mieć zdrowie swoich piersi pod kontrolą. To poręczne urządzenie medyczne ułatwi comiesięczne badanie piersi w domu. Wynik tego badania zostanie przeanalizowany przez systemy automatycznej interpretacji, a nad jakością tego procesu będą czuwać lekarze. Informację zwrotną otrzymamy drogą elektroniczną. Badanie trwa około 15 minut i jest proste, bezbolesne, a co najważniejsze – bezpieczne, ponieważ nie emituje promieniowania. Z urządzenia może korzystać kilka osób, wiec bliskie sobie kobiety mogą się nim wymieniać.
Nie ma nic cenniejszego niż bezpieczeństwo i zdrowie. Nie zastąpi go najlepsza książka, najpyszniejsze czekoladki, czy najbardziej wyszukane perfumy. W te Święta podarujmy sobie i bliskim kobietom prezent, który pomoże nam poczuć się bezpieczniej i spokojniej.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Portal używa plików cookies, korzystanie z portalu oznacza ich akceptację, więcej informacji na stronie "Polityka Cookies"

Korzystanie z portalu oznacza automatyczną akceptację postanowień zawartych w "Regulaminie Serwisu" i "Polityce Prywatności"

Przeczytaj inne:
Inwestycja w przyszłość

Nikt nie jest w stanie nam zagwarantować, że nigdy nie będzie miało wypadku, nie złamie nogi lub choćby palca, że...

Zamknij