Najnowsze wydarzenia w Kinie Praha!

Jeden z najpiękniejszych baletów z fenomenalną muzyką Czajkowskiego

W wielu krajach nie ma Bożego Narodzenia bez gwiazdkowego spektaklu! Choć prapremiera baletu odbyła się w Petersburgu w dniu Świętego Mikołaja, 6 grudnia 1892 roku, to tradycja towarzysząca temu przedstawieniu powstała niemal pół wieku później, w Stanach Zjednoczonych.

Choć dziś, inaczej niż za czasów Czajkowskiego, spektakl ten jest kierowany głównie do młodszych widzów, to nadal pozostaje jednym z najpoważniejszych arcydzieł klasycznego baletu rosyjskiego.

31 grudnia „Rodzinny Wieczór Sylwestrowy” – jedyna taka impreza w Warszawie!

W programie fantastyczna zabawa taneczna przy dźwiękach najgorętszych hitów muzyczna prowadzona przez najlepszego DJ’a w mieście, zabawy z animatorami, gry i konkursy z nagrodami oraz poczęstunek.
W ramach wydarzenia będzie można zobaczyć jeden z wybranych tytułów: „Łot 1. Gwiezdne wojny – historie”, „Wiplala” (pokaz przedpremierowy), „Sing” (pokaz przedpremierowy).

 

wieczor-sylwestrowy

Najnowsze wydarzenia w Kinie Praha!

Copyright © 2016 Wszelkie prawa zastrzeżone. Portal należy do grupy Obcasy.pl i używa cookies, korzystanie z portalu oznacza ich akceptację, więcej informacji na stronie "Polityka Cookies"
Przeczytaj inne:
Hipnotyzujący koncert Katarzyny Groniec

  RECITAL KATARZYNY GRONIEC LISTY JULI I KAMERALNIE DATA 14.12.2009 GODZ. 19:00 Łukasz Damrych - fortepian Robertem Szydło – akustyczna...

Zamknij