Oh my! – nowy modowy concept store otwarty

Oh my! - nowy modowy concept store otwarty

Oh my! – nowy modowy concept store otwarty

Pokaz mody polskich projektantów, konkurs dla młodych adeptów mody, wystawa prac wrocławskiej artystki, spotkania z projektantami i stylistami. To tylko kilka atrakcji jakie przygotowano na inaugurację otwarcia pierwszego tego typu modowego concept store’u we Wrocławiu przy ul. Świdnickiej 44-46.

Uroczyste otwarcie i pokaz mody

Uroczyste otwarcie oh my! odbyło się 18-tego listopada, a od 23 listopada miejsce jest dostępne dla wszystkich miłośników mody. Atrakcją wieczoru otwarcia był pokaz mody polskich projektantów: Eweliny Kosmal, Aleksandry Zgubińskiej, Zuzanny Szamockiej, czy Anny Bartuli. Kreacje z najnowszych, jesiennych kolekcji designerek zaprezentowały gościom profesjonalne modelki SPP Models. Dodatkowo odbył się pokaz mody młodych projektantów, którzy brali w konkursie i mogli przedstawić swoje prace szerszej publiczności. Prezentowane prace oceniało profesjonalne jury w składzie: Ilona Adamska, Tatiana Jachyra, Danuta Studencka-Derkacz, czy Remigiusz Kadelski – obecni w trakcie otwarcia. Projekty Adriana Lewandowskiego, Ewy Róży Wintoniak i Sylwii Ogonowskiej okazały się zwycięskie i ich kolekcje zostaną wprowadzone do sprzedaży we wrocławskim concept storze. Wieczór otwarcia poprowadziła znana blogerka branży modowej – MAD CAT fashion, a pokaz mody przygotowała wrocławska stylistka Katarzyna Halala.

Modne awangardowe projekty na Świdnickiej

Moda wraca na ulicę Świdnicką i od teraz także tutaj we Wrocławiu można delektować się ciekawymi i awangardowymi projektami polskich designerów mody. To właśnie projektanci mody zasugerowali nam potrzebę istnienia miejsca, w którym znajdzie się zarówno modne ubrania, nowości kolekcji, ale także porozmawia się z klientami, doradzi, czy nawet przeprowadzi metamorfozę – mówi Marcin Wójcik, właściciel oh my! concept store.
Oh my! Concept store to nowe i modowe miejsce w samym sercu Wrocławia, przy tętniącej życiem ulicy Świdnickiej o powierzchni 150m2. Znaleźć można tutaj ubrania, buty, torebki, akcesoria oraz biżuterię polskich niezależnych polskich projektantów, w tym buty Heels Mood, ubrania Madnezz, Ewelina Kosmal, Aleksandra Zgubińska Atelier, Zuzanna Szamocka, Milena Bieńkowska, torby Me&Bags, biżuteria Djenka, ArtMotyw, Amuletum. To także miejsce łączące modę ze sztuką – można w nim podziwiać prace Pauliny Roszuk, wrocławskiej artystki od lat tworzącej pod pseudonimem GubRoshka. Jej kolaże to sugestywne tła, często organiczne i wspaniałe kontrasty tworzące piękne, niepowtarzalne i atmosferyczne obrazy zdobiąc ściany concept store’u.

Elegancki Showroom
Oh my! - nowy modowy concept store otwarty

Oh my! – nowy modowy concept store otwarty

oh-my-nowy-modowy-concept-store-otwarty-2

Oh my! – nowy modowy concept store otwarty

Showroom składa się z dużego, przestronnego pomieszczenia, bardzo dobrze oświetlonego, ale równocześnie kameralnego i eleganckiego. Można umówić się na wizytę po godzinach otwarcia czy zorganizować sesję zdjęciową – dodaje M. Wójcik.

Oh my! concept store jest czynny 7 dni w tygodniu od godz. 10:00 – 20:00. Można zorganizować w nim spotkanie z personal shopperem, sesję z fotografem, napić się pysznej kawy i poczytać modową prasę. Planowane są także pokazy i spotkania z projektantami mody oraz stylistami ubioru i wizażystami. Właściciele są również otwarci na współpracę  nowymi projektantami, by móc zaprezentować ich projekty w tej części Polski.
O kolejnych modowych markach i organizowanych spotkaniach informacje będą pojawiać się na fan page’u concept store’u.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Portal używa plików cookies, korzystanie z portalu oznacza ich akceptację, więcej informacji na stronie "Polityka Cookies"

Korzystanie z portalu oznacza automatyczną akceptację postanowień zawartych w "Regulaminie Serwisu" i "Polityce Prywatności"

Adres redakcji: ul. Obrazkowa 2, 03-188 Warszawa | tel. redakcyjny: +48 512 936 995 | e-mail: blog@obcasy.pl

Przeczytaj inne:
Najwyższa choinka w Warszawie na Stadionie Narodowym

„Choinka MetLife” będzie najwyższym drzewkiem świątecznym w Warszawie o wysokości 26 metrów i średnicy u podstawy ponad 8 metrów. Na...

Zamknij