Oh my! – nowy modowy concept store otwarty

Oh my! - nowy modowy concept store otwarty

Oh my! – nowy modowy concept store otwarty

Pokaz mody polskich projektantów, konkurs dla młodych adeptów mody, wystawa prac wrocławskiej artystki, spotkania z projektantami i stylistami. To tylko kilka atrakcji jakie przygotowano na inaugurację otwarcia pierwszego tego typu modowego concept store’u we Wrocławiu przy ul. Świdnickiej 44-46.

Uroczyste otwarcie i pokaz mody

Uroczyste otwarcie oh my! odbyło się 18-tego listopada, a od 23 listopada miejsce jest dostępne dla wszystkich miłośników mody. Atrakcją wieczoru otwarcia był pokaz mody polskich projektantów: Eweliny Kosmal, Aleksandry Zgubińskiej, Zuzanny Szamockiej, czy Anny Bartuli. Kreacje z najnowszych, jesiennych kolekcji designerek zaprezentowały gościom profesjonalne modelki SPP Models. Dodatkowo odbył się pokaz mody młodych projektantów, którzy brali w konkursie i mogli przedstawić swoje prace szerszej publiczności. Prezentowane prace oceniało profesjonalne jury w składzie: Ilona Adamska, Tatiana Jachyra, Danuta Studencka-Derkacz, czy Remigiusz Kadelski – obecni w trakcie otwarcia. Projekty Adriana Lewandowskiego, Ewy Róży Wintoniak i Sylwii Ogonowskiej okazały się zwycięskie i ich kolekcje zostaną wprowadzone do sprzedaży we wrocławskim concept storze. Wieczór otwarcia poprowadziła znana blogerka branży modowej – MAD CAT fashion, a pokaz mody przygotowała wrocławska stylistka Katarzyna Halala.

Modne awangardowe projekty na Świdnickiej

Moda wraca na ulicę Świdnicką i od teraz także tutaj we Wrocławiu można delektować się ciekawymi i awangardowymi projektami polskich designerów mody. To właśnie projektanci mody zasugerowali nam potrzebę istnienia miejsca, w którym znajdzie się zarówno modne ubrania, nowości kolekcji, ale także porozmawia się z klientami, doradzi, czy nawet przeprowadzi metamorfozę – mówi Marcin Wójcik, właściciel oh my! concept store.
Oh my! Concept store to nowe i modowe miejsce w samym sercu Wrocławia, przy tętniącej życiem ulicy Świdnickiej o powierzchni 150m2. Znaleźć można tutaj ubrania, buty, torebki, akcesoria oraz biżuterię polskich niezależnych polskich projektantów, w tym buty Heels Mood, ubrania Madnezz, Ewelina Kosmal, Aleksandra Zgubińska Atelier, Zuzanna Szamocka, Milena Bieńkowska, torby Me&Bags, biżuteria Djenka, ArtMotyw, Amuletum. To także miejsce łączące modę ze sztuką – można w nim podziwiać prace Pauliny Roszuk, wrocławskiej artystki od lat tworzącej pod pseudonimem GubRoshka. Jej kolaże to sugestywne tła, często organiczne i wspaniałe kontrasty tworzące piękne, niepowtarzalne i atmosferyczne obrazy zdobiąc ściany concept store’u.

Elegancki Showroom
Oh my! - nowy modowy concept store otwarty

Oh my! – nowy modowy concept store otwarty

oh-my-nowy-modowy-concept-store-otwarty-2

Oh my! – nowy modowy concept store otwarty

Showroom składa się z dużego, przestronnego pomieszczenia, bardzo dobrze oświetlonego, ale równocześnie kameralnego i eleganckiego. Można umówić się na wizytę po godzinach otwarcia czy zorganizować sesję zdjęciową – dodaje M. Wójcik.

Oh my! concept store jest czynny 7 dni w tygodniu od godz. 10:00 – 20:00. Można zorganizować w nim spotkanie z personal shopperem, sesję z fotografem, napić się pysznej kawy i poczytać modową prasę. Planowane są także pokazy i spotkania z projektantami mody oraz stylistami ubioru i wizażystami. Właściciele są również otwarci na współpracę  nowymi projektantami, by móc zaprezentować ich projekty w tej części Polski.
O kolejnych modowych markach i organizowanych spotkaniach informacje będą pojawiać się na fan page’u concept store’u.

Copyright © 2016 Wszelkie prawa zastrzeżone. Portal należy do grupy Obcasy.pl i używa cookies, korzystanie z portalu oznacza ich akceptację, więcej informacji na stronie "Polityka Cookies"
Przeczytaj inne:
Nie dzieli nas nic. Rusza IV Warszawski Tydzień Kultury Bez Barier

NIE DZIELI NAS NIC to hasło, które staje się rzeczywistością. Podczas Warszawskiego Tygodnia Kultury bez Barier brak kasy, czasu czy...

Zamknij