Prosimy dotykać! – prezentacja Swatch jesień-zima 2016

unnamedprosimy-dotykac2

22 września 2016r. odbyła się prezentacja najnowszej kolekcji Swatch jesień-zima 2016, która zachwyciła media swą różnorodnością i bogactwem koloru, faktur, wybuchem kreatywności i dobrej zabawy. Do Atelier Domu Mody Joanna Klimas przybyli czołowi dziennikarze branży modowej oraz designu i wnętrz, by rozkoszować się obfitością wyjątkowych materiałów, szwajcarskiej precyzji
i uniwersalnej wolności wyboru.

Z zaproszenia skorzystali lubiani styliści i trendsetterzy, tacy jak: Anna Męczyńska, Różena Opalińska, Kasia Zielonka. Znanego z serialu „Przyjaciółki” Adama Adamonis Krawczyka uwiodły modele z najnowszej kolekcji Archi-Mix. Dobrze bawiła się Marta Wierzbicka, popularna gwiazda serialu „Na Wspólnej”.

Reflektory skierowane na Swatch!

Tego dnia jednak wszystkie reflektory i uwaga skierowane były na zegarki z kolekcji Swatch jesień-zima 2016. To one przyciągały i kusiły Gości. Kolekcja Archi-Mix zachwycała żywym portfolio, z którego każdy mógł wybrać idealnego towarzysza swojego życia. Grüezi All! bawiła się swoimi szwajcarskimi korzeniami w towarzystwie kukułek, drzew iglastych i uroczych górskich psów ratowniczych. Wolność wyrażana wizualnie i słownie poprzez zegarki Voice of Freedom zachęcała do dobrej zabawy. Kolekcja Magies d’Hiver podkreślała zimową atmosferę szwajcarskimi symbolami znanymi z pocztówek i opowieściami pełnymi niespodzianek. Zegarki Es War Zweimal zabrały w podróż do przeszłości i wspomnień z dzieciństwa, a kolekcja Look Fab sprawiła, że każda kobieta miała ochotę na randkę albo bal jak bajkowy Kopciuszek.

Wszystko było jak w zegarku

„Kolekcja jesień-zima 2016 to oczywiście wszystko co najlepsze w Swatch. Szwajcarska precyzja, bajeczne kolory, ale i mnogość faktur, zdobnictwa oraz zabawy formą. Miejsce spotkania wybraliśmy celowo. W Atelier Joanna Klimas najlepsza moda i design pokazane są od podszewki. Manekiny, belki materiałów, akcesoria krawieckie były dla nas inspiracją oraz wspaniałym tłem, które uzupełniły prezentację najnowszej kolekcji Swatch.” – podsumowała spotkanie Marzena Żegota, Brand Manager Swatch.

Kolekcja Swatch jesień – zima 2016 już w sklepach. PROSIMY DOTYKAĆ!

prosimy-dotykac

prosimy-dotykac13

prosimy-dotykac1

Portal używa plików cookies, korzystanie z portalu oznacza ich akceptację, więcej informacji na stronie "Polityka Cookies"

Korzystanie z portalu oznacza automatyczną akceptację postanowień zawartych w "Regulaminie Serwisu" i "Polityce Prywatności"

Przeczytaj inne:
KOBIETY MOCY. Katarzyna Majak

KOBIETY MOCY Katarzyna Majak Galeria EGO, Ul. Wyspiańskiego 41/3, 60-751 Poznań Wernisaż: 21.03.2014 godz. 19:00 Wystawa: 22.03.2014- 30.04.2014 Spotkanie autorskie:...

Zamknij